به گزارش صبح توس؛ سرتیپ دوم پاسدار یعقوبعلی نظری عصر امروز در جمع مردم دهستان ساق شهرستان زاوه اظهار داشت: نتیجه دلاورمردیها و رشادت های شهدا و مدیران انقلابی و جهادی منجر به استقرار نظام اسلامی شده که به برکت آن باید دنیا و آخرت این ملت سعادتمند شود.

 

وی تصریح کرد: امروز همه مسوولان و مدیرانی که توفیق خدمت در مناطق محروم را دارند با نگاه اعتقادی وارد این عرصه می شوند تا با تلاش خود انسان های سازنده و کارآمد تربیت کنند.

 

نظری به ماموریت قرارگاه پیشرفت و ابادانی سپاه در مناطق محروم اشاره کرد و افزود: این قرارگاه با یک هدف واحد و با مشارکت مردم درصدد است تا باهمت جهادی که امروز آثار و برکات آن در جامعه نمود پیدا کرده در عرصه محرومیت زدایی از مناطق محروم گام بردارد.

 

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام رضا(ع) خاطر نشان کرد: امروز ضرورت دارد تا همه آحاد مختلف مردم به سهم خود با فکر و تلاش مضاعف در میدان حضور پیدا کرده و بر مشکلات فائق آیند.

 

نظری بیان داشت: با این همه امکانات و ظرفیت موجود و نیروی توانمند دیگر مناسب نیست که شاهد واردات تخم مرغ و گوشت باشیم، از سویی دیگر نمی توان دائم به امید مسوولان بنشبنیم و این مشکلی را حل نخواهد کرد.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع)، از هسته های جهادی در روستاها بعنوان هدایتگر مشکلات منطقه یاد کرد و بیان داشت: امروز با تفکر بسیجی و مدیریت جهادی نباید شاهد مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی باشیم و آن نواقص و نقاط ضععف نیز باید با همت همه برطرف شود.

 

وی اظهار کرد: دشمنان نظام اسلامی دیگر نمی توانند با زورگویی بر کشور غلبه کنند و این مهم را بارها در دوران دفاع مقدس و بعد از آن تجربه کردند اما هیچگاه از دشمنی خود غافل نشده وارد عرصه مبارزه اقتصادی شدند.

 

نظری افزود: نبرد آمریکا با انقلاب اسلامی در هر نقطه ای با شکست مواجه شده است و این در حالی است تا زمانی که ملت ایران بر اهداف و آرمانهای خود استوار باشد جبهه استکبار از توطئه و دشمنی علیه نظام اسلامی کوتاه نخواهد آمد.

 

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام در بازدید یک روزه از شهرستان زاوه از پروژه های در دست احداث طرح دهستان آباد در دهستان ساق بازدید کرد.

 

دهستان ساق با ۸ روستا و جمعیت ۱۷ هزار نفری از مناطق کم برخوردار زاوه به شمار می رود.

انتهای پیام/