مهدی بکائیان رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی خراسان رضوی در گفتگو با صبح توس؛اظهار کرد: مسابقات قهرمانی پرورش اندام به عنوان یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین مسابقات مطرح در کشور فردا در سالن صبای صدا وسیمای مشهد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مسابقات پرورش اندام سالانه در 2دوره برگزار می شود افزود: منتخبین این سری از مسابقات برای حضور ر مسابقات کشوری اعزام می شوند.

رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی خراسان رضوی گفت: امروز در رده های مختلف جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان ثبت نام و وزن کشی انجام می شود و در نهایت به اورال دسته های مختلف این مسابقات که به به پاسداشت و تجلیل قهرمانان ارزنده این رشته در مشهد برپا شده جوایز نقدی اهدا می شود.

وی با اشاره به اینکه از کلیه شهرستان ها و تمام استان نمایندگانی در این مسابقات حضور دارند افزود: سطح مسابقات بالا رفته است و تا پایان همان روز مسابقات به اتمام خواهد رسید و منتخبین توسط کمیته فنی معرفی می شوند.

بکائیان تصریح کرد: مسابقات کشوری این رشته در 9 اسفندماه در شیراز برگزار می شود.

وی افزود: در مسابقات گذشته نیز از استعدادهای شهرستان ها و همچنین خراسان شمالی و جنوبی نیز شرکت داشته اند.  

رئیس هیئت پرورش اندام و بدنسازی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این سری از مسابقات به عنوان دومین دوره رقابت های امسال پرورش اندام  در شاخه های فیزیک، بادی کلاسیک و پرورش اندام برگزار می شود.

وی افزود: در دور گذشته همین مسابقات بیش از 200 نفر شرکت کننده داشته ایم که با استقبال خوب ورزشکاران روبرو هستیم.

بکائیان گفت: هیئت پرورش اندام در حال تلاش است دوره های آموزشی و مسابقات با کیفیت برگزار کنند لذا امسال بهترین سالن در اختیار این مسابقات قرار گرفته است.

وی افزود: چندین دوره مسابقات استان خراسان رضوی برگزار شده که از همه لحاظ دارای کیفیت بالاتر از رقابت هایی در سطوح کشوری بوده است.

انتهای پیام/