به گزارش صبح توس؛ مسعود مهدي‌زاده‌مقدم در نشست با مدیران عامل شرکت‌های خدماتی، مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی، که صبح امروز برگزارشد، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی استان و اولویت‌هایی که برای صنعتگران برنامه‌ریزی‌شده، نباید از هیچ کوشش دریغ کنیم و خدمت‌رسانی به صنعتگران باید بدون هیچگونه وقفه‌ای انجام تا زمينه دستيابي بیشتر به اهداف عالي اقتصاد مقاومتي و نظام اقتصادی پویا بیش از پیش فراهم شود.

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی اضافه کرد: باید ارتباط تنگاتنگی با واحدهای صنعتی و تولیدی داشته باشید و از فرصت‌ها به نحوه مطلوب در جهت صنعتگران استفاده کنید.

وی عنوان کرد: با استفاده از نظرات و تجربيات دست‌اندركاران حوزه صنعت مي‌توان ظرفيت‌هاي مناسبی را براي جامعه صنعتي ايجاد كرد تا شاهد سرمایه‌گذاری صنعتی، ایجاد توسعه صنعتی متوازن، توسعه اشتغال در مناطق مختلف استان نیز باشیم.

مهدي‌زاده‌مقدم بیان کرد: رونق و توانمندی روزافزون واحدهای صنعتی یکی از اولویت‌های اصلی است و باید تلاش خود را در این زمینه دو چندان کنیم تا صنعتگران مشکلی نداشته باشند.

مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی تصریح کرد: دستيابي به اهداف عالی اقتصاد مقاومتی و برنامه‌هاي دولت تدبیر و امید در جهت تحقق توسعه صنعتی و اشتغال مولد از اهداف محوري اين شركت محسوب مي‌شود و همه شما نماینده هستید تا به بهترین نحو در تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی اجرا شود.

وی یادآور شد: با سیاست‌های اقتصادی سال‌های اخیر شاهد رشد روزافزون صنعتگران هستیم و با بهره‌برداری از واحدهای صنعتی، رشد اشتغال طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام‌شده روند صعودی داشته که نشان از عملکرد مطلوب حوزه صنعت در استان است و همین روند باید تا پایان سال ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/