سید صالح شهیدی- منفورترین سازمان تروریستی در نزد مردم ایران از سال‌ها قبل در پی راه نفوذی دوباره در بین ملت یکپارچه ایران بود تا اینکه مسئولان رده‌بالای این سازمان با کمک فکری صهیونیست‌ها به یک گزینه رسیدند؛ دراویش!

آن‌ها در پی ناآرامی‌های اخیر که بخشی از آن با استفاده از برخی نارضایتی‌های به‌حق مردم ایران شکل گرفت از ظرفیت موجود در بین گروه موسوم به درویش‌ها، یعنی؛ تعصب و وجود گروه‌های چند ده نفره و چند صد نفره را با استفاده از شبه رسانه‌هایی که از مدت‌ها قبل برای تأثیرگذاری آن بر جامعه ایرانی به‌ویژه گروه‌هایی مانند درویش‌های موسوم به گنابادی( مردم گناباد از این درویش‌ها اعلام برات و نسبت به آن‌ها اعلام انزجار کرده‌اند). را در شب شهادت بانوی دوعالم(فاطمه سلام‌الله) را به خیابان کشیدند تا به خیال خام خود با کشته سازی و جوسازی‌های بعدی نظام جمهوری اسلامی را با چالش‌های جدی‌تری مواجه کنند.

شبه رسانه‌هایی که با پول‌های اسرائیلی اداره می‌شوند از مدت‌ها قبل با بازی با نام درویش‌های گنابادی تلاش کردند تا دشمن جدیدی برای مردم و نظام اسلامی بسازند تا آنجا که افکار عمومی باور کند کسانی که در مقابل نظام قرارگرفته‌اند درویش هستند و نه عوامل تروریست سازمان مجاهدین خلقی که سابقه ترور17 هزار ایرانی بی‌گناه را در کارنامه سیاهشان دارند.

نگاهی به شبه رسانه‌های فعال وابسته به رژیم اشغالگر قدس نشان می‌دهد آن‌ها با آوردن پشت سر هم نام درویش‌ها قصد داشتند ازیک‌طرف درویش‌های متعصب و یا علاقه‌مند به فرقه‌شان( فارغ از خوب یا بد بودن آن‌ها) را تحریک و به میدان تقابل با نظام بکشانند.

از طرف دیگر حضور پرتعداد درویش‌ها در اعتراضات خیابانی و تأثیر بر افکار عمومی مردم برای حمایت از آن‌ها از دیگر برنامه‌های شبه رسانه‌های وابسته به دشمنان ملت ایران بود.

اما حقیقت ماجرا چه بود و چرا منافقان قصد داشتند تا بانام درویش‌ها، به‌نظام مردمی و اسلامی ایران ضربه بزنند؟ واقعیت این است که سازمان مجاهدین خلق سال‌هاست که یکی از سازمان‌های منفور و تروریستی منطقه محسوب می‌شود آن‌قدر در نزد ملت ایران منفور است که توان به خیابان کشیدن مردم(حتی ناراضی‌ترین آن‌ها) را ندارد بنابراین بانفوذ در بین دیگر گروه‌ها و این بار در بین درویش‌های گنابادی سعی کرد تا بار دیگر از آستین این فرقه بیرون زده به اهداف خودش دست یابد.

متأسفانه تعداد معدودی از درویش‌های گنابادی در دام این گروه تروریستی گرفتارشده و زمینه را برای حضور میدانی نیروهای میدانی منافقان محیا کردند.

اگر نبود مدیریت خوب نیروی انتظامی و تصمیم قابل قدردانی مسئولان امنیتی کشور، بی‌شک منافقان با کشته گیری در شب شهادت حضرت فاطمه(س) و تحریک احساسات مذهبی و ملی مردم، نظام اسلامی ایران را با چالش‌های برنامه‌ریزی شدی بعدی مواجه می‌کردند.

خون شهدای مظلوم فاطمیه بار دیگر نشان داد نظام اسلامی حتی در مقابل سرسخت‌ترین معترضان مغموم شده‌، رأفت اسلامی را رعایت می کند و تا آنجا که بر امنیت و آسایش مردم ضربه وارد نشود سعی در هدایت گمراهان دارد.

بی‌شک در جمهوری اسلامی ایران مانند همه کشورهای دیگر جهان مشکلات اقتصادی و اجتماعی وجود دارد لذا باید مراقب بود تا اعتراض‌های به‌حق مردم تبدیل به راهی برای نفوذ در بین مردم و سوءاستفاده از آن نشود.

فرقه‌های و گروه‌های عقیدتی مختلفی که به برکت نظام جمهوری اسلامی در آزادی کامل و در چارچوب قوانین کشور فعالیت می‌کنند نیز باید بیشتر از گذشته حواسشان را جمع کنند تا تبدیل به بازیچه دشمنان قسم‌خورده و بدنام و چرب‌زبان کشور و اسلام نشوند.

مسئولان اجرایی نیز باید با بهره‌گیری از هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب در اقدامی انقلابی و جهادی با همه توان و به‌دوراز شعارزدگی تلاشی شبانه‌روزی را برای رفع مشکلات و نیازهای مردم بکار گیرند تا کم‌کاری‌ها و خدای‌ناکرده ندانم‌کاری‌های آن‌ها راه نفوذ دشمنان در صفوف ملت یکپارچه ایران را باز نکند.

انتهای پیام