به گزارش صبح توس؛حجت الاسلام محمد حسین ایزدی امام جمعه فریمان در خطبه های نماز جمعه امروز گفت:تسلیت عرض میکنم ایام شهادت صدیقه اطهرفاطمه زهرا(س) و همینطور گرامی می داریم یاد همه شهدا را و تقدیر و تشکرداریم از همه عزیزانی که در22 بهمن حماسه دیگری را رقم زدید که الحمدلله امسال نیز حضور ما از سالهای گذشته حضور بهتری بود.

حجت الاسلام ایزدی گفت:یکی از راهکارهای دشمن ایجاد جنگ روانی بوده و هست،به دو منظور،اول نا امید کردن جبهه حق مداران و دوم امید  دادن به باطل.

وی افزود:نسل وجود مقدس پیامبر از طریق حضرت فاطمه زهرا (س) امتداد پیدا کرد،که نسلشان بر دو نوع بودند یکی معصوم که یازده تن بودند و نسل غیر معصوم که امروز فراتر از میلیونها نفر که اگر نگاه کنیم در خیلی از نقاط مختلف این پرچم داران و طلیعه داران تفکرات فاطمه زهرا(س) و امیر مومنان (ع) یک شخصیتهای برجسته ای هستند که الحمدلله هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی و هم از نظر عده و عده  در جهان اسلام موفق هستند و امروز هم ما داریم می بینیم در جهان اسلام کسانی که پرچم دار هستند اینها از نسل  حضرت فاطمه زهرا (س) هستند.

حجت الاسلام ایزدی گفت:امروز ما داریم می بینیم در بین عربها در لبنان یک شخصیت برجسته ای که خاری شده است بر چشم دشمنان، سید حسن نصرالله یک شخصیت برجسته ای که نه تنها محبوب شیعیان است ،محبوب اهل سنت و حتی غیر مسلمانان است،که توانسته در مقابل استکبار بایستد سید حسن نصرالله است.

محمد حسین ایزدی افزود: دشمن میخواهد ما و فرزندان ما را از دین جدا کند،دشمن میخواهد شبه افکنی وشهوت پرستی را در بین جامعه رایج کند و در این راستا قطعا ایمان ها را مورد هدف قرار خواهد داد.

محمد حسین ایزدی در ادامه گفت :دشمن می خواهد حضور مارا کم جلوه بدهد و ما می بینیم که یک حادثه کوچکی که در این کشور رخ می دهد و به نفع آنهاست در واقع  چه سرو صدایی می کنند،اما جریان 22 بهمن را می خواهند بزرگ و معروف نکنند،لذا این ویژ گی های دشمن ما است.

حجت الاسلام محمد حسین ایزدی گفت:ما  وظیفه داریم  این وحدت و هم دلی در محوریت ولایت رمز موفقیت همه ما است را حفظ کنیم و یک وظیفه هم مسئولین دارند در واقع باید قدر این ملت و این نظام را بدانند و خودشان را بدهکار مردم بدانند نه اینکه خدایی نکرده طلب کار مردم باشند،با هم وحدت داشته باشند،اختلاف نداشته باشند و جهادی کار کنند و امیدشان به دشمن نباشد،دشمن در این سالهای اخیر بر همگان روشن کرد که  کاری هم برای ما نخواهد کرد که حتی برنظام ضربه هم خواهد رساند.  

انتهای پیام/