به گزارش صبح توس؛  امام جمعه بردسکن در خطبه های خود ضمن تقدیر و تشکر از همه مردم حاضر در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و عرض تسلیت ایام سوگواری مادر امامان به خطبه حضرت فاطمه زهرا(س) اشاره کرد که ایشان بیان داشتند :"آنچه باعث نظم اجتماعی میشود پیروی و فرمانبرداری از ولایت فقیه است و آنچه باعث پیروی نکردن از ارشادات او میشود عدم تحکیم و وحدت خواهد بود ".

حجت الاسلام علی اصغر امینی گفت:در 22 بهمن ماه امسال همانند سالهای گذشته مردم التزام به رهبری رانشان دادند و با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده به یاوه گویان داخلی و خارجی دادند.

وی افزود 22 بهمن نماد اقتدار حقیقی مردم ایران بود.حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده موضع گیری صحیح سیاسی فداکاری به اصل نظام با وجود تمام مشکلات و نشاط روحی ملت بود.

امام جمعه بردسکن گفت: این ملت به آینده ای روشن امیدوار است و پیام راهپیمایی 22 بهمن استقامت و وحدت است ولی متاسفانه برخی از سخنرانان مراسم پایانی 22 بهمن به گونه ای صحبت کردند که مناسب وحدت ملی نبود.

حجت الاسلام امینی اظهار داشت :مردم با بصیرت و شعور سیاسی بالایی دارند و فرد سخنران با اینکه جایگاه مسئولیت بالایی دارد و باید خود پاسخگو باشد ولی مانند سایر مردم خود نیز سوال کننده بود.

 

 امام جمعه بردسکن در ادمه خطبه ها به دستگیری جاسوسان در قالب حافظان محیط زیست اشاره کرد و گفت :متاسفانه برخی مسئولین هنوز سخنان رهبری را در خصوص مسئله نفوذ جدی نگرفته اند.وقتی شخصی از خارج از کشور برای انجام فعالیت های خود به ایران سفر میکند نیازمند دریافت برخی مجوزها است و اینکه اینگونه مجوز ها برای این افراد چگونه صادر میشود باید مسئولین چشمشان را بیشتر باز کرده و مراقبت بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/