سردار مجتبی غفورپور در گفتگو با صبح توس؛ با اشاره به انتقال نیروهای داعش به سمت مرزهای شرقی کشور و حضور آن ها در افغانستان و پاکستان، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با سایر نیروهای مسلح مانند نیروی مرزبانی و ارتش جمهوری اسلامی و نیروهای امنیتی همواره در حال مراقبت از امنیت مرزهای کشور خواهد بود.

 

وی افزود: نیروهای نظامی و انتظامی کشور خصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در حال رصد فعالیت های دشمن در تمامی عرصه ها هستند که یکی از این عرصه ها، عرصه جنگ نرم و سخت است.

 

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در عرصه جنگ سخت نیز همواره در حال پیشروی بوده است، گفت: سپاه پاسداران در خراسان رضوی با امکانات و توانایی های مناسبی که در اختیار دارد آمادگی لازم را در مقابله با هر دشمنی و هر نوع دخالت در کشور را دارد.

 

وی ادامه داد: همانطور هم که می بینیم به برکت جمهوری اسلامی، نیروهای نظامی و انتظامی کشور امنیت مناسبی را نه تنها برای جمهوری اسلامی، بلکه برای کشورهای منطقه فراهم آورده که این هم به برکت خون شهدا است.

 

غفورپور با اشاره به اینکه دشمنان در مرزهای غربی کشور نتوانستند کاری از پیش ببرند، تصریح کرد: ان شاء الله با انسجام و وحدت میان مردم و مسئولان و دستگاه های اجرایی و امنیتی در استان و مرزهای شرقی کشور دشمن نمی تواند کاری از پیش ببرد.

 

انتهای پیام/