الله نظرصفدری در گفتگو با خبرنگار صبح توس، گفت: توسعه پایدار شهرستان فریمان نیاز به برنامه ریزی آینده نگر و پایدار دارد، توسعه با وحدت و همدلی بدست می آید، از تفرقه و رفتارهای غرض آلود و تخریب دلسوزان توسعه شهرستان، پیشرفت و درآمدهای پایدار حاصل نخواهد شد.

 

وی گفت: توسعه و پیشرفت شهرستان بایستی خط قرمز و درد مشترک همه گروه ها و جناح های سیاسی و قومیت‌های ساکن در شهرستان باشد و در برابر هر شخص و گروهی که مانع توسعه و پیشرفت شهرستان است با اقتدار و محکم بایستند.

 

صفدری بیان داشت: اختلافات سیاسی باعث هدر رفتن انرژی و بی انگیزگی و منفعل شدن نخبگان، مسئولان و نیروهای دلسوز و خدوم شهرستان و ناامیدی مردم شریف و بیکاری جوانان و پیدایش معضلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خواهد شد و توسعه شهرستان را معطل و به پرتگاه سقوط نزدیک خواهد کرد.

 

صفدری تصریح کرد: افراد و گروه های سیاسی ضمن حفظ هویت سیاسی و حزبی شان برای زمان انتخابات و حمایت از کاندیداهایشان، بایستی در دیگر اوقات با وحدت و همدلی، فکر و اندیشه و انرژی شان را صرف توسعه شهرستان کنند و از مسئولان شهرستان، استان و کشور مطالبه گری کنند.

 

وی در پایان اظهار کرد: از تمامی نخبگان و دلسوزان شهرستان درخواست داریم با اعلام پیشنهادات، نظرات و انتقادات شان یاری‌گر نمایندگانشان در شورای اسلامی شهر فریمان باشند. 

انتهای پیام/