به گزارش صبح توس؛ مجید علیخواه، در خصوص کارهای فناورانه شرکت شهرک‌های خراسان رضوی شب گذشته در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رسالت شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور ارائه خدمات کلینیکی به تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی حوزه صنعت غذایی کشور است.

 

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی افزود: در حال حاضر نیازهای فناورانه 16 استان کشور در حال رفع بوده که چهار مورد آن منجربه خروجی شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در راستای رفع هر نیاز فناورانه، مطالعات طی فراخوانی به اطلاع کلیه واحدهای مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کل کشور رسانده می‌شود تا پس از اعلام نیاز اقدامات بعدی و حضوری صورت پذیرد.

 

علیخواه عنوان کرد: از برنامه‌ها و رویکردهای جدید ما اقدامات لازم در جهت رفع نیازهای فناورانه صنعت غذا با کمک مراکز علمی و دانشگاهی است و درهمین راستا نیازهای فناورانه گز بلداجی شناسایی و رفع شد.

 

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی بیان کرد: خدمات و ارائه آن برمبنای رویکردی جدید و با شناسایی هدفمند نیازهای فناورانه تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران انجام و از طریق شرکت‌های فناور شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور در حوزه صنایع کوچک انجام می‌گیرد.

 

انتهای پیام/