ولی اله غلامی در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید اشتغال با تشدید کنترل بر خودروهای عبوری مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا حین انجام ایست و بازرسی در محور جنوبی این شهرستان به یک دستگاه خودرو سواری 206 مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

 

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو تعداد 100 جفت کفش خارجی را که همگی قاچاق و بدون مجوز قانونی تهیه و حمل شده بود کشف شد، خاطرنشان کرد: ارزش برآورد شده این محموله کفش قاچاق توسط کارشناسان، یک‌صد میلیون ریال است.

 

فرمانده انتظامی خلیل آباد با اشاره به دستگیری یک متهم و توقیف یک دستگاه خودرو در این رابطه، تصریح کرد: خودرو مذکور توقیف و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد.

 

وی قاچاق کالا را مانعی برای اشتغال و توسعه اقتصادی کشور دانست و ابراز کرد: یکی از محوری ترین برنامه های نیروی انتظامی شهرستان خلیل آباد، تشدید مبارزه با قاچاق کالا است که در تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مؤثر خواهد بود.

 

غلامی با تأکید بر اینکه قاچاق کالا و ارز ضربه و آسیب جدی به بخش های مختلف کشور نظیر بخش های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی وارد می کند، عنوان کرد: کالاهای قاچاق لطمه های بسیار شدیدی را به اقتصاد کشور وارد و تحقق اقتصاد مقاومتی را با چالش های زیادی روبرو می کنند.

 

وی در پایان با بیان اینکه مبارزه با کالای قاچاق وظیفه هر شهروند است و پلیس در رأس این موضوع با متخلفان به شدت برخورد می کند، خاطرنشان کرد: مردم و همشهریان عزیز می توانند در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با پلیس، ما را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری کنند.

 

انتهای پیام/