به گزارش صبح توس؛ مهدی روزبهان ظهر امروز در جمع مدیران ورزشی مشهد در خصوص اقدامات هیئت دوچرخه‌سواری ضمن اشاره به همایش دوچرخه‌سواری در بخش آقایان گفت: مسابقات دوچرخه‌سواری در بخش بانوان در بازار مجیدیه مشهد برگزار خواهدشد.

 

وی در رابطه با وضعیت کنونی محمد دانشور، دوچرخه‌سوار ملی‌پوش خراسانی افزود: محمد دانشور هم‌اکنون در حال‌ آمادگی برای مسابقات قهرمانی آسیایی مالزی به‌سر می‌برد که در اواخر ماه جاری آغاز خواهدشد.

 

رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی اظهار کرد: به غیر از محمد دانشور که در بخش سرعت در رده سنی بزرگ‌سالان رکاب خواهدزد، معین صحیف دیگر خراسانی تیم ‌ملی دوچرخه‌سواری در بخش سرعت در رده جوانان حضور دارد.

 

وی افزود: در بخش استقامت در رده سنی بزرگسالان که در میانمار برگزار خواهد شد، کیوان رکانی نیز از نمایندگان استان به شمار می‌رود، همچنین افسانه سجادی نیز مربی تیم‌ملی دوچرخه سواری در بخش استقامت از دیگر نماینده‌های خراسان رضوی است.

 

روزبهان تصریح کرد: در خصوص برگزاری مسابقات بانوان، بدون حضور آقایان مشکلی نداریم.

 

وی افزود: چنین موضوعاتی مربوط به هیئت ورزش‌های همگانی است و دوچرخه‌سواری بانوان در سطح شهر به هیئت دوچرخه‌سواری مربوط نمی‌شود.

 

رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: پیست اصلی‌ هیئت نیاز به تعمیر داشت که سال گذشته مشکل آن برطرف شد.

 

وی با اشاره به آخرین وضعیت برگزاری تورنمت بین‌المللی در مشهد ابراز کرد: تاریخ برگزاری مسابقات در UCI تقریبا ثبت شده‌است ولی هنوز رسمی و به ما اعلام نشده‌ و احتمالا اواسط اسفند به‌صورت رسمی تاریخ این مسابقات ثبت‌ می شود.

 

انتهای پیام/