به گزارش صبح توس؛ به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران جشن بزرگ انقلاب با همت بسیج جامعه اداری، کارگری و اصناف شهرستان خلیل آباد و همکاری آموزش و پرورش، شب گذشته در سالن اجتماعت کانون سلمان خلیل آباد برگزار شد.

 

در این جشن بزرگ که با حضور پرشور اقشار مختلف مردم به اجرا درآمد برنامه‌هایی شاد و مفرحی توسط مجری و دست اندرکاران اجرا شد و با برگزاری مسابقات قرآنی نیز به برخی از حاضران، جوایزی اهدا شد.

 

محمد صفایی در این مراسم اظهار داشت: مهمترین عواملی که باعث پیروزی و تداوم انقلاب تا به امروز شد رهبری و ولایت فقیه، اتکاء به خداوند متعال و حضور مردم در تمام صحنه ها است.

 

وی با بیان اینکه مردم همواره در صحنه ها و حوادث مختلف در صحنه هستند و از انقلاب، اسلام و نظام خود دفاع می کنند، خاطرنشان کرد: حضور جهادی، انقلابی، با شکوه و بی نظیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری نیز گواه بر این موضوع بود.

 

مسئول تایید صلاحیت عقیدتی- سیاسی سپاه خلیل آباد با تاکید بر اینکه دانش آموزان باید بدانند که امید جامعه و رهبری به آنهاست و آینده نظام و انقلاب در دست این دانش آموزان است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که از شما دانش آموزان تحصیل، تهذیب و ورزش می خواهم.

 

وی با اشاره به اینکه باید قدر این نظام و انقلاب را بدانیم و در راستای ارتقاء و پیشرفت آن گام برداریم، اذعان کرد: عامل پیشرفت انقلاب اسلامی، تولید علم است و دانش آموزان باید تحصیل و تولید علم را در دستور کار خود داشته باشند.

 

صفایی با بیان اینکه اگر بخواهیم مقایسه ای با قبل از انقلاب داشته باشیم دستاوردهای زیادی در زمینه های مختلف بدست آمده است، عنوان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پزشکان حاضر در خلیل آباد نیز از بنگلادش، هند و غیره بودند ولی به برکت انقلاب اسلامی نیز امروزه پزشکان بومی در شهرستان حضور دارند.

 

وی همچنین با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در زمینه های دفاعی، تشریح کرد: قبل از انقلاب، کشور در زمینه نظامی قادر به تولید سیم خاردار نبود ولی امروزه به برکت انقلاب پهبادها و موشک های جمهوری اسلامی ایران که برای دفاع از خود می سازد حتی به کشورهای دیگر صادر می شود.

 

این مقام مسئول در پایان ضمن تاکید بر آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان و نوجوان کشور با آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: تحصیل و تولید علم دانش آموزان نیز بسیار حائز اهمیت است که باید دانش آموزان به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

 

انتهای پیام/