به گزارش صبح توس؛ حمید بنایی سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی ظهر امروز در جمع مردم شهرستان گناباد ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم برای شرکت در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن، اظهار کرد: پیشرفت های ایران اسلامی در حوزه های مختلف چشم گیر بوده به صورتی که امروز در برخی علوم ما رتبه های برتر جهان را داریم.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) تحقق یافت و بعد از ایشان، مقام معظم رهبری انقلاب را به سمتی هدایت کردند که امروز شاهد هستیم در کشورهای اطراف ما چه توطئه ها و جنگ هایی وجود دارد، ولی ما در ایران هیچ گونه مشکلی نداریم.

 

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همکاری خوب دولت و مجلس خواهد توانست تمامی مشکلات را حل کند و امروز مسئولین وظیفه دارند به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

 

وی افزود: آنچه این انقلاب را در میان کشورهای جهان برتر و نفوذ ایران را در بین این کشورها زیاد کرده است، حضور مردم همیشه در صحنه بوده تا دشمنان از ورود به ایران مایوس شوند.

 

بنایی با اشاره به هزینه ها و خدماتی که دولت های مختلف برای مردم انجام داده اند، تصریح کرد: انقلاب ایران برخواسته از دل مردم بود و هرچه مسئولین برای این مردم کار کنند باز هم کم کاری کرده اند.

 

سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این قدرت بوجود نیامده مگر با جان فشانی نیروهای انقلابی و دلسوزان این نظام که دل از این دنیا شسته اند و برای سربلندی هرچه بیشتر انقلاب تلاش می کنند.

 

انتهای پیام/