به گزارش صبح توس؛ سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز امروز در راهپیمایی 22 بهمن یخش شاندیز ضمن تبریک پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) دارای شخصیت استثنایی بود و این شخصیت به لحاظ علمی مرجع تقلید و پس از معصومان از بزرگ ترین چهره های تاریخ است.

وی با اشاره به طی شدن مسیر انقلاب تا کنون به وسیله منویات رهبر کبیر انقلاب اسلامی افزود: بعد عرفانی سیره امام خمینی(ره) دارای اهمیت است و این خصیصه در خصوص پیروزی انقلاب اسلامی و دشمن ستیزی تاثیرگذار بوده است.

فرماندار طرقبه شاندیز با اشاره به اهمیت مبارزه با فساد و خودخواهی اظهار کرد: انقلاب اسلامی بر مبنای اندیشه سیاسی بزرگ و الهی شکل گرفته است.

وی افزود: باتوجه به مقتضیات زمان شاهد هستیم امام خمینی(ره) با اقتدار و قاطعانه با مستکبران عالم برخورد داشت که ناشی از روح بزرگ و درایت و موقعیت شناسی ایشان بوده است.

حسینی ضمن تأکید بر روحیه بسیج کردن امام(ره) و دشمن شناسی ایشان علیه شاه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا خاطرنشان کرد: امروز نیز ما به عینه شاهد این عهد شکنی های امریکا و توطئه های دشمن هستیم.

وی افزود: کشور ایران در سطح منطقه کشوری مقتدر است و مردم می توانند مشکلات و مسائلشان را در راستای اصلاح امور به مسئولان منعکس کنند.

فرماندار طرقبه شاندیز تقدیر از حضور با شکوه مردم خاطرنشان کرد: دشمن تا امروز با به کار بستن تمام توطئه ها کاری از پیش نبرده و قابل ذکر است که مردم در هر زمان متحد و منسجم تر توانسته اند اهداف انقلاب را با لبیک به مقام معظم رهبری دنبال کنند.

انتهای پیام/