به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام بهمنی امام جمعه شاندیز امروز در راهپیمایی با شکوه مردم طرقبه شاندیز در این شهرستان ضمن تقدیر از مردم ولایتمدار به خاطر اینچنین حضور مثال زدنی گفت: 22 بهمن امسال واقعا شگفتی ساز بود و تمام دنیا در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی متحیر شده است.

وی افزود: این حضور بزرگ و پرشور مردم منبعث از خون شهدای اسلام است که در واقع در دنیا نمونه و نماد شده است و تمام توجهات عالم را جلب کرده است.

امام جمعه شاندیز با اشاره به تحرکات دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی در چهلمین سال انقلاب اظهار کرد: دشمن در واقع با این اقدام باعث حضور بیشتر مردم شد و در وافع به خودشان ضربه وارد کردند.

وی نشانه های بلوغ انقلاب اسلامی را اعم از پیشرفت علمی، پزشکی و فناوری دانست و افزود: این وحدت و یکپارچگی پس از چهل سال نشانه اقتدار داخلی کشور است.

حجت الاسلام بهمنی تصریح کرد: در بعد خارجی نیز توانست کشورهای مظلوم منطقه را از زیر بار ظلم وستم استکبار جهانی رهایی بخشد و سوریه و عراق و یمن را حمایت می کند.

وی افزود: نشانه های بالندگی انقلاب را هر روز بیش از پیش شاهد هستیم لذا باید مراقب دشمن باشیم و بیداری خود را حفظ کنیم.

امام جمعه ضممن تأکید بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: دولت و ملت در همه عرصه ها شگفتی آور هستند و روز به روز بر اقتدار این نظام افزوده خواهد شد.

وی افزود: دشمن قصد ناامید کردن ملت را دارد چرا که نمی داند این شور و شعور ملت منبعث از حماسه کربلا و غدیر است که با اقتدار امام خمینی(ره) به عرصه ظهور و بروز رسیده است لذا ناامید نمی شویم تا خاری بر چشم دشمنان باشد.

انتهای پیام/