حجت الاسلام جلال ناجی، مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی تایباد در گفتگو با صبح توس؛ بیان کرد: پایبندی به مبانی و ارزش‌های اساسی انقلاب اسلامی یک ضرورت است و اگر این اصل مهم وجود داشته باشد، حرکت مردم در مسیر انقلاب، حرکت مستمر و مستقیم خواهد بود و در تندباد حوادث این حرکت تغییر پیدا نمی کند.

 


وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گامی اساسی در مسیر اهداف شهدا و رهبری است، افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان ‌دهنده این است که انقلاب اسلامی، یک جریان است و این امر مهم حماسه ای برای به رخ کشیدن بقای انقلابی مردمی است.

 


وی خاطرنشان کرد: آسایش و آرامش امروز همه کسانی که در داخل مرزهای این سرزمین از موهبت حیات و امنیت برخوردارند، مرهون فداکاری‌های مجاهدان از خود گذشته ای است که بی‌هیچ چشم داشتی در برابر گلوله و آتش، سینه سپر کردند تا راه را بر حرامیان و دزدان امنیت و آسایش مردم ببندند.

 

حجت الاسلام ناجی ادامه داد: آنچه از پیشرفت و عزت و افتخار در اختیار ماست، دستاورد تلاش مجاهدانه مردان بی‌ادعا و مجاهدان صدیقی است که در طول این سال‌ها تلاش کردند برای ادای دین به ملت عزیز ایران و شهدای پرافتخارمان گام بردارند.

 


وی با اشاره به اهداف انقلاب اظهار کرد: یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران، استقلال بود، نعمت مجهولی که امروز کمتر به آن توجه می‌شود، بسیاری از انقلاب‌ها بوجود آمدند اما نتوانستند استقلال خود را حفط کنند.

 


مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی تایباد گفت: هرجا مردم با بینش و آگاهی در مقابل دشمنان ایستاده اند کشور پیروز شده است اگر امت و امام همراه هم باشند قطعا کسی نمی تواند به چنین امتی ضربه بزند.

 


وی تأکید کرد: امروز مردم شیعه و سنی تایباد همگام با مردم سراسر ایران در خیابان ها حضور پیدا می کنند تا بار دیگر با شهدا و امام شهدا بیعت ببندند که همیشه برای دفاع از این انقلاب در صحنه حضور دارند.

 

انتهای پیام/