به گزارش صبح توس؛ به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس در پیامی از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بدون شک یکی از والاترین رخدادهای تاریخ معاصر است که نه تنها در گستره ایران زمین بلکه در نظامات بین‌المللی تحولی عمیق و عظیم رقم زد و در کشاکش رقابت بلوک‌های به دور از معنویت و هویت شرق و غرب، الگویی مترقی و الهام‌بخش از حاکمیت را متناسب با شریعت الهی و فطرت انسانی به جهانیان ارائه کرد.

انقلاب اسلامی برپایه امداد الهی، هدایت و راهبری امام راحل عظیم‌الشان و هوشمندی و جانفشانی ملتی بصیر و مجاهد به بار نشست، با راهبری داهیانه رهبری و مجاهدت روز افزون ملت در عرصه‌های مختلف، قله های موفقیت و سربلندی را فتح کرد.

امروز و در شرایط حساس جهانی و منطقه‌ای که دشمنان بار دیگر با طمع اختلاف افکنی میان مردم و ضربه زدن به انقلاب اسلامی دنبال ایجاد فتنه‌ای جدید با هدف ناامید کردن مردم هستند، بر ماست که با نمایش عظیم اقتدار، عزت و سربلندی ملت انقلابی در سایه وحدت همه گروه‌ها، چهره‌ها و اندیشه‌ها، اوج همگرایی و همبستگی خود در برابر بیگانگان را به نمایش گذاریم و دیگر بار، پیام جاویدان انقلاب اسلامی را به جهانیان عرضه بداریم.

اینجانب در جوار مضجع نورانی علی ابن موسی الرضا(ع) از عموم مردم شریف و اقشار مختلف ایران اسلامی دعوت می‌‌کنم به شکرانه تمامی دستاوردهای بی‌مثال انقلاب و برای نمایش اوج اقتدار و وحدت انقلابی ملت ایران، با شرکت گسترده در راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن، بار دیگر شکوه، عزت، اقتدار، وحدت و حمایت همه‌جانبه از نظام و رهبری و سرافکندگی و ذلت معاندان داخلی و دشمنان خارجی را به نمایش گذاشته و موجبات مسرت امام حاضر و ناظر، حضرت بقیة الله الاعظم (عج) را فراهم کنند.

سید ابراهیم رئیسی

انتهای پیام/