به گزارش صبح توس؛سردار یوسف‌علیزاده امروز در ششمین یادواره شهدای کلات ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: دشمنان به دنبال خاموش کردن چراغ انقلاب بودند تا نامی از آن باقی نماند، اما به لطف الهی و با وجود نعمت ولایت نه تنها چراغ انقلاب کم فروغ نشد بلکه هر روز پر رونق تر از گذشته می گردد و سرمشق و سرلوحه ملتها و انقلاب های دیگر جهان شده است.   

 

مشاور ارشد فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش عنوان کرد: یکی از بزرگ‌ترین امتیازات جمهوری اسلامی، مردمی بودن این انقلاب است.این انقلاب، انقلاب مردمی است و  مسئولانی که در صحبت‌های خود به نام مردم تکیه میکنند باید مردم را بشناسند و برای مردم کار کنند؛ حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است. مردم خیلی از مشکلات را تحمل می‌کنند؛ اما فساد را نمی‌پسندند و از تبعیض شکایت دارند.

 

وی افزود: اگر نظام اسلامی گریبان افراد نفوذی و فاسد را نگیرد ،این افراد دوباره جامعه را به ارباب رعیتی تبدیل میکنند.رهبر اسلام مانند کوه ایستاده اند و قطعا مردم تا جان در بدن دارند پیرو رهبری و نظام اسلامی هستندو شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند تنها یک شعار نیست .شعار توام با شعور است.

 

یوسف‌علیزاده گفت: مردم باید مراقب باندها و بازیهای سیاسی باشند چرا تلاش این افراد مایوس و نا امید کردن مردم از نظامند .مردم نبایداصل را فراموش کنند ،اصل رهبری ست،اصل راه شهیدان است.

 

وی بیان کرد: شهدا کار حسینی کردند و رفتند ولی ما باید به اهداف آنها متعهد باشیم و پیمان نشکنیم و رسالت زینبی را ادا کنیم. باید بکوشیم که امانت شهدا را به صاحب اصلیش برسانیم.

انتهای پیام/