به گزارش صبح توس؛ مهدی رحیمی ظهر امروز در آئین افتتاح نخستین واحد تولیدی سیستم های(ضد سرقت) امنیتی و حفاظتی ساخت داخل، اظهار داشت: واحد تولیدی "مه ساز" به عنوان نخستین کارخانه سیستم های امنیتی بومی و ساخت داخل کشور با هزینه بری ۴۰ میلیارد ریالی ۵۰ نوع محصول را با محوریت سیستم های حفاظتی و امنیتی به بازار عرضه خواهد کرد.

 

مدیر عامل نخستین واحد تولیدی سیستم های(ضد سرقت) امنیتی و حفاظتی ساخت داخل با بیان اینکه این واحد تولیدی به صورت مستقیم برای ۱۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده، افزود: علاوه بر این و به صورت غیر مستقیم برای حدود پنج هزار نفر در ابعاد و اشکال مختلف نیز اشتغالزایی ایجاد شده است.

 

وی تصریح کرد: این سیستم که اغلب برای صنوفی همچون طلا و جواهرات، زعفرانفروشان و بانک ها تهیه شده در مواقع خطر و ورود سارقان با تولید مه غلیظ مانع دید و فرار سارقان شده و برای کمک به عوامل انتظامی در شناسایی و دستگیری بسیار کارآیی دارد.

 

امروز همچنین کلانتری شماره ۱۳ فرماندهی انتظامی تربت حیدریه از طریق مشارکت های مردمی و خیرین با هزینه بری یک میلیارد ریال افتتاح شد.

 

آقابیگی، فرمانده انتظامی تربت حیدریه در این خصوص اظهار داشت: با توجه به حجم مراجعات به کلانتری های ۱۱ و ۱۲ و فقدان یک کلانتری در جنوب شهر این مرکز در کیلومتر۲ محور تربت حیدریه به گناباد راه اندازی شده است.

 

امروز همچنین بخش سی تی اسکن بیمارستان رازی(تامین اجتماعی) تربت حیدریه در زمینی به مساحت 700 مترمربع و با صرف 300 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

 

محمد عجم، رییس بیمارستان رازی گفت: برای خرید تجهیزات نصب و راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان نیز مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 

انتهای پیام/