به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی دستجردی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه قوچان ضمن گرامیداشت دهه فجر اظهار داشت: خاندن پهلوی، فاسدترین رژیم تاریخ ایران بود و این مساله ادعای بدون سند نیست، بلکه تمام نزدیکان این خانواده در خارج از کشور خاطرات خود را منتشر کرده و به این مساله اذعان دارند و متاسفانه بیش از 90 درصد از املاک در برخی از شهرها به نام خاندان پهلوی بوده است که نشان دهنده فساد مالی انها نیز می باشد.

 

وی با بیان اینکه مردم گرانی و تحریم را تحمل می کنند؛ اما فساد مالی، سیاسی و اخلاقی را نمی توانند تحمل کنند و بپذیرند و اگر انتقادی وجود دارد نسبت به فسادها و اختلاس های مالی برخی مسئولین است، ادامه داد: با وجود اینکه در تمام بخش ها ممکن است معدود مسئولینی دچار فساد شده باشند؛ اما مبنای انقلاب اسلامی برپایه توحید و معنویت می باشد.

 

وی با بیان اینکه طی روزهای 12 تا 22 بهمن 57 شاهد دو حکومت پهلوی و انقلابی در کشور بودیم که به لطف خدا پس از پیوستن ارتش به مردم، انقلاب به پیروزی رسید و اسلام ناب محمدی احیا شد، افزود: مردم کماکان از انقلاب توحیدی، معنوی و حسینی خود حمایت می کنند و به آن باور دارند و گله و انتقاداتی که دارند نسبت به عملکردها است.

 

وی با بیان اینکه اعتقاد به ولایت و انقلاب اسلامی، تمرین برای زمینه سازی فرج امام زمان (عج) است، خاطرنشان کرد: این مردم آمادگی دارند  که در سایه رهبری پرچم انقلاب را به صاحب اصلی خود یعنی صاحب الزمان(عج) بسپارند و با تمام وجود در رکاب امام زمان(عج) قرار بگیرند.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی تصریح کرد: امروز دشمن با تمام توان در برابر انقلاب اسلامی قرار گرفته و وحدت ملت بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن می تواند همچون گذشته قدرت نمایی خوبی در برابر دشمن و استکبار باشد.

 

دستجردی با بیان اینکه ایجاد زمینه برای رشد شهری و سرمایه گذاری و جلوگیری از سواستفاده گرها دو ضرورت انکار ناپذیر برای توسعه قوچان محسوب می شود و مردم گاهی اوقات نسبت به این مساله و سواستفاده ها انتقاد دارند، تاکید کرد: مسئولین بدانند که دغدغه مردم را فقط در لفظ داشتن فایده ای ندارد و می بایست در عمل به فکر مردم بود و برای آنها کار کرد.

 

انتهای پیام/