به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی ناهیدی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه خلیل آباد اظهار داشت: استقامت و پایداری نیز یکی از اصول اساسی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود و مردم ایران همه فشارها، تهدیدها و تحریم ها را تحمل کردند تا انقلاب را به اینجا رساندند.

 

وی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری از اهمیت بیشتری برخوردار است، خاطرنشان کرد: اهمیت آن به این است که یمن، سوریه، عراق، لبنان و کشورهای اسلامی دیگر نیز چشم امید به این نظام و انقلاب و راهپیمایی در یوم الله 22 بهمن است.

 

راهپیمایی 22 بهمن تأثیرات زیادی در ابعاد داخلی و خارجی دارد

 

خطیب جمعه خلیل آباد با تأکید بر اینکه با توجه به تأثیراتی که این راهپیمایی در ابعاد داخلی و خارجی خواهد داشت حضور مردم نیز در این مراسم حائز اهمیت است، تصریح کرد: ملت ایران در هر کجا که لازم بوده به صحنه آمده اند و خواهند آمد.

 

وی با اشاره به اینکه کودکان را باید نسبت به آینده انقلاب آشنا کرد، گفت: تبلیغات بیگانه نیز همواره در آستانه انتخابات شروع می شود و دشمن به دنبال نا امید کردن مردم هستند و حضور گسترده و عظیم مردم در راهپیمایی 22 بهمن نیز باعث نا امیدی دشمنان نظام و انقلاب خواهد شد.

 

اولویت امروز کشور، مسائل اقتصادی است

 

ناهیدی با بیان اینکه دشمن باید بفهمند که ملت ایران نیز پایبند اصول هستند و کشور، نظام، انقلاب و رهبر خود را قبول دارند، اذعان کرد: دشمن باید بداند که ملت ایران از انقلاب خسته نشده است و ملت ایران بار دیگر نشان خواهند داد که بر اصول انقلاب نیز پایبند هستند.

 

وی با تأکید بر اینکه اولویت امروز کشور ایران نیز مسئله اقتصادی است و دشمن به دنبال ضربه زدن اقتصادی بر ملت ایران است، عنوان کرد: دشمن می خواهد ملت را با فشارهای اقتصادی ناامید کند و بین مردم فاصله بیندازد.

 

سیاه نمایی دستاوردهای نظام و انقلاب، خیانت است

 

امام جمعه خلیل آباد با اشاره به اینکه تبلیغات خلاف واقع دشمن باعث شده که دستاوردهای نظام نیز نادیده گرفته شود، ابراز کرد: کارهای بسیار بزرگ و برجسته ای بعد از پیروزی انقلاب انجام گرفته است و با یک مشکل نباید همه این دستاوردهای بزرگ انقلاب را فراموش کرد.

 

وی با بیان اینکه در نظام دستاوردهای زیادی داشته ایم، تشریح کرد: دو برابر شدن میزان راه آهن، بیست برابر شدن بنادر کشور، ارتقاء وضعیت بنادر، 30 برابر شدن سد های مخزنی، 14 برابر شدن تولید برق، برق دار شدن صد در صد شهرها و روستاهای بالای بیست خانوار، افزایش سهم گاز، 211 برابر شدن مشترکان گاز، 35 برابر شدن مشترکان تلفن ثابت، 5 برابر شدن صادرات نفتی، افزایش تعداد دانشجویان، رتبه جهانی تولید علم در رشته های نانو، مهندسی، هوا فضا و پزشکی و... نیز از جمله دستاوردهای نظام است.

 

85 درصد مردم ایران دیدگاه نامطلوبی نسبت به آمریکا دارند

 

حجت الاسلام ناهیدی با تأکید بر اینکه در این مملکت پزشکان بنگلادشی هندی و... بودند ولی امروزه پزشکان ایرانی نیز به کشورهای دیگر اعزام می شوند، دستاوردهای بزرگ انقلاب، زمینه را برای اعتماد مردم به نظام فراهم کرده است و شاید در برخی مدیران، در جاهایی خوب عمل نکنند ولی سیاه نمایی دستاوردهای این نظام خیانت است.

 

وی روند فعلی که این نظام در پیش گرفته است مطمئناً به نتایج مطلوبی خواهد رسید، خاطرنشان کرد: 85 درصد مردم ایران دیدگاه بسیار نا مطلوبی نسبت به امریکا دارند و امید به زندگی در مردم چند برابر شده و جزو چند کشور اول جهان هستیم.

 

انتهای پیام/