به گزارش صبح توس؛  محمدرضا مهاجری عصر امروز در نشست پیش از بازی با پارس جنوبی جم در مشهد اظهار کرد: هفته گذشته بازی خوبی برای ما رقم نخورد، بازی با تراکتور همه چیز خوب پیش می‌رفت که اشتباه تکراری داور بازی را بهم ریخت در شش بازی نیم فصل دوم در چهار بازی از داوری  متضرر شدیم امیدوارم تیم داوری فردا عدالت داشته باشد.

وی تاکید کرد: برای فرار از حواشی باید پیروز باشیم ازبازیکنان خواستم فقط به فوتبال فکر کنند و فردا پیروزی میدان باشند فشار زیادی را  تحمل کردیم دیگر توقع نداریم داوری هم ما رو آزار دهد.

سرمربی پدیده گفت: پارس جنوبی جم تیم خوبی است در چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته است اما تارتار تیم خوبی دارد و فردا بازی سختی داریم، بزرگترین مشکل ما عدم تمرکز است سعی کردیم با حمایت کریمویی مشکلات تیم بر طرف شود اما کریمویی تنهاست و باید حمایت شود تمرکز لازمه کار ماست.

مهاجری در خصوص غایبین بازی فردا بیان کرد: عبدالله حسینی و مرادمند مصودم هستند و در ما این دو بازیکن را در اختیار نداریم. تمرینات خوبی داشتیم و آمادگی کامل  برای بازگشت به رقابت‌ها داریم فردا میزبان هستیم و فقط برد می‌خواهیم و قطعا بازی خوبی انجام خواهیم داد تا پیروز باشیم.

وی همچنین دلیل انتخاب ثامن به عنوان ورزشگاه میزبان گفت: زمینی که نتوانیم در آن تمرین کنیم برای بازی در آن آشنا نیستیم بازی با تراکتور ۱۵ دقیقه ابتدایی از ورزشگاه امام رضا شناختی نداشتیم و بازی دست تراکتور بود. با درنظر گرفتن تمام موارد تصمیم گرفتیم بازی فردا در ثامن باشد.

سرمربی پدیده خاطرنشان کرد: در اردوی کیش با اصفهانیان صحبت کردم یک داور جوان این فصل در سه بازی که برای ما قضاوت کرد ضرر کردیم باید چینش داوران بهبود یابد نباید بازی‌های سنگین را  به داوران جوان دهیم که فشار آن اذیتشان کند داور باید تمرکز داشته باشد داور هم مثل بازیکنان است همانطور که ما تیم حریف را آنالیز می‌کنیم داور هم باید بازی را آنالیز کند.

انتهای پیام/