به گزارش صبح توس؛ حسین اولیایی پیش از ظهر امروز در افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: 57 تیم در مسابقات جام ولایت شهرستان خلیل آباد ویژه دهه فجر شرکت دارند که از این تعداد، 9 تیم در کندر، 10 تیم در ادارات هستند.

وی با بیان اینکه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان خلیل آباد با حضور 8 تیم از تکمار، جابوز، بردسکن و کندر برگزار می شود، خاطرنشان کرد: فوتبال در خلیل آباد سابقه دیرینه ای دارد که بازیکنان با سطح خوبی در این رشته ورزشی فعالیت می کنند.

سرپرست هیئت فوتبال خلیل آباد با تأکید بر اینکه 4 بازیکن نیز از شهرستان خلیل آباد به تیم ملی فوتسال نوجوانان معرفی شده اند، تصریح کرد: کمیته های مختلف و مربیان نیز ساماندهی شده اند تا بتوانیم گامی مؤثر در جهت پیشرفت فوتبال و فوتسال شهرستان بر داریم.

وی همچنین اذعان کرد: در چند سال گذشته نیز پراکندگی این رشته ورزشی در شهرستان زیاد شده بود که با راه اندازی کمیته های ورزشی به دنبال سامان بخشیدن به وضعیت فوتبال و شناسایی استعدادهای ورزشی شهرستان هستیم.

 

 

مجتبی شاکری همچنین در مراسم افتتاحیه این مسابقات با بیان اینکه برگزاری فوتسال بانوان در شهرستان خلیل آباد جای تقدیر دارد، عنوان کرد: باید بتوانیم زمینه و بستر توسعه ورزش های محلی، رشد و شکوفایی استعداد های ورزشی در سطح شهرستان را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه ورزشکاران فوتبالیست در قسمت آقایان در سطح استان و کشوری خوب عمل کرده اند، تشریح کرد: اگر در سطح بانوان تلاش بیشتری در شهرستان صورت گیرد مطمئناً شاهد شکوفایی استعدادهای این رشته در بخش بانوان خواهیم بود.

فرماندار خلیل آباد با تأکید بر اینکه توسعه ورزش های همگانی نیز از اولویت های دولت است، ابراز کرد: حضور خانواده ها در ورزش های همگانی نیز باعث افزایش شور و نشاط اجتماعی در سطح شهرستان می شود.

وی با بیان اینکه این فرصت را باید قدر بدانیم و با حمایت های مالی که دستگاه های اداری و بخش خصوصی انجام می دهند این عرصه تقویت شود، خاطرنشان کرد: استعدادها و پتانسیل خوب ورزش بانوان از طریق کلاس های آموزشی و برگزاری مسابقات باید شناسایی شود.

انتهای پیام/