به گزارش صبح توس؛ شب گذشته همایش پرچمداران بصیرت با حضور ائمه جماعات و اعضای هیئت امنای مساجد و تکایای شهرستان بردسکن در محل مسجد و حسینیه قمر بنی هاشم (ع) این شهرستان و به همت شورای هیات مذهبی و اداره تبلیغات اسلامی بردسکن برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام علی اصغر امینی امام جمعه بردسکن در سخنانی بیان کرد:مقام معظم رهبری فرمودند که دفاع از انقلاب همانند دفاع از حریم خود اهمیت بالایی دارد و یکی از شیوه های دفاع از انقلاب بیان خدمات و دستاوردهای این انقلاب برای مردم است و مساجد و تکایا یکی از بهترین موقعیت ها برای تبیین خدمات انقلاب اسلامی است.

 

امام جمعه بردسکن گفت: دشمن دارد به شدت تلاش می کند که دین را تضعیف ،کارهای شایسته را کوچک نمایی و مردم را نسبت به مسئولین بد بین کند و میشود با برگزاری نشست های مختلف برگزاری سخنرانی و همچنین سخنرانی کوتاه در بین دو نماز جماعت (بین الصلاتین) برای مردم روشنگری کرد و اهداف دشمن را از این اقدامات را بازگو کرد.

 

حجت الاسلام امینی اظهار داشت: در همین بردسکن در سال های پس از انقلاب اسلامی دو دانشگاه تاسیس شده است،حوزه های علمیه خواهر و برادر در این شهرستان بیش از پیش فعالیت دارند،دورافتاده ترین روستاهای بخش شهرآباد از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و این خدماتی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه کرده ولی دشمن با تمام ظرفیت ها تلاش میکند که خدمات ارائه شده را کمرنگ جلوه دهد.

 

وی افزود: برای برپایی این انقلاب و پابرجا بودن این انقلاب خون های ارزشمند جوانان این کشور به زمین ریخته شده ولی متاسفانه در برخی از بازه های زمانی ما شاهد صحنه هایی از تخریب چهره های سیاسی نسبت به هم هستیم که برای برتر نشان دادن چهره حزب خود حزب دیگر را تخریب میکنند و در اصل با این کار باعث عدم معرفی صحیح خدمات به مردم میشوند و دشمن هم از این فرصت ها استفاده میکند.

 

انتهای پیام/