به گزارش صبح توس؛ غلامرضا محمدی پور عصر امروز در محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه پاسداران ناحیه مقاومت درگز ضمن عرض تبریک به مناسبت پیروزی جنود الله بر جنود شیطان گفت: انقلاب اسلامی ایران از انقلاب حضرت علی(ع) و عاشورای امام حسین(ع) نشئت گرفته است.

 

وی با اشاره به دوره هشت ساله جنگ تحمیلی افزود: در دهه اول انقلاب و دقیقا زمانی که هیچ گونه نیرو و ادوات دفاعی همچون ارتش و سپاه نداشتیم این جنگ بر ما تحمیل شد، جنگ نابرابری که ابر قدرتهای جهان، کشور عراق را تحت پوشش حمایت هایی از قبیل حمایت اقتصادی، تسلیحاتی، اطلاعاتی، مستشاری و دیپلماتیک قرار داده بودند.

 

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا (ع) عنوان کرد: قدرتهای استکباری دنیا در بحث اقتصادی 60 میلیارد دلار به عراق کمک کردند. حمایت دشمن در بخش اقتصادی برای جلوگیری از پاگرفتن انقلاب و قرآن و اهل بیت بود چرا که حکومت اسلامی یعنی حکومت الله و نفی ستمگران و زورگویان و استکبار جهانی. تمام دنیا پای کار آمدند تا امام و انقلاب و اسلام را نابود کنند اما به لطف خدا نتوانستند کاری از پیش ببرند.

 

محمدی پور تشریح کرد: ما در اوایل جنگ قدرت ساخت و تولید تسلیحات نظامی و حتی سیم خاردار را نداشتیم، این در حالی است که دشمن با تجهیزات کامل به میدان آمده بود. به وجود آمدن مشکلات تنفسی رزمندگان ما حاصل فرو ریختن 6000 تن بمب شیمیایی دشمن در زمان جنگ بود که با وجود گذشت 40 سال از انقلاب شاهد آثار مخرب آن هستیم.

 

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا(ع) اذعان داشت: با وجود اینکه عراق شروع کننده جنگ تحمیلی بود و ما فقط از میهن خود دفاع کردیم؛ اما تمام قطعنامه های سازمان امنیت ملل علیه ایران و در حمایت از عراق بود.

 

محمدی پور اظهار کرد: کشورهای دنیا از همه لحاظ عراق را حمایت کرده و تمام امکانات موجود را در اختیار آن قرار دادند؛ اما از آنجایی که ما با اسلام و قرآن و ولایت بودیم و برای هدف مقدسی می جنگیدیم این جنگ هشت ساله با پیروزی نظام مقدس اسلامی به پایان رسید، بدون اینکه حتی یک وجب از خاک ایران به تصرف بیگانگان در آید.

 

وی با اشاره به دوران ننگین سلطنت ناصر الدین شاه تبیین کرد: در زمان حکومت این شاه قاجار، کشور ایران پنج میلیون کیلومتر وسعت داشت؛ اما همه شاهان این سلسله با بی عرضگی و بی تدبیری دو سوم از مساحت آن را در اختیار کشورهای بیگانه قرار دادند.

 

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا(ع) گفت: در بحث جریانات اخیر، منافقین، سلطنت طلبها و نفوذی ها مثلثی تشکیل داده بودند که این نظام را براندازند، فضای مجازی و اینترنت و غیره را هم از مدتها قبل برای چنین روزی آماده کرده بودند تا جوانان ما را به خود معتاد کرده و افکار آنها را شستشو دهند.

 

محمدی پور تاکید کرد: تحریم از جمله مواردی است که از ابتدای انقلاب تاکنون ما را با خود درگیر کرده است؛ اما با این وجود از لحاظ قدرت موشکی در مقام سوم جهان هستیم و دشمن به شدت از موشک های ما هراس دارد، طرح توافقنامه برجام هم دقیقا به خاطر سد کردن پیشروی ما در بحث موشکی و هسته ای بود.

 

وی اظهار کرد: امروز جوانان ما با همت و تلاش مضاعف خود توانسته اند به فناوری هواپیمای بدون سرنشین، اسکله و ناوهای زیر دریایی و پالایشگاه بنزین یورو پنج دست پیدا کنند بنابراین اگر بخواهیم و اراده کنیم به راحتی می توانیم با استفاده از ظرفیت همین جوانها مشکلات اقتصادی را حل کنیم.

 

مسئول سازمان بازنشستگان سپاه امام رضا(ع) تصریح کرد: اگر مسئولان کشور به رهنمودهای مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی گوش فرا می دادند هیچ یک از مشکلات کنونی را نداشتیم و این سطح از نارضایتی پیش نمی آمد.

 

محمدی پور در پایان خاطرنشان کرد: امروز کشور ایران موفق شده آشوب ها و مشکلات منطقه را حل کرده و دشمنان را سر جای خود بنشاند، بنابراین به راحتی و با همکاری مسئولین دولتی با مردم خواهیم توانست مشکلات کشور خود را یکی پس از دیگری برطرف کرده و این انقلاب را با دستان با کفایت مقام معظم رهبری به صاحب اصلی خود امام زمان (عج) تحویل دهیم.

 

انتهای پیام/