به گزارش صبح توس؛ صبح امروز همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر پایگاه اورژانس بین جاده ای در روستای شعبه بخش جنگل شهرستان رشتخوار با اعتبار بالغ بر سه میلیارد ریال افتتاح و راه اندازی شد.

 

خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار صبح امروز در حاشیه افتتاح مرکز پایگاه اورژانس جاده ای روستای روستای شعبه در بخش جنگل شهرستان رشتخوار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر،با اشاره به اینکه امسال 15 میلیارد تومان طرح و پروژه در سطح این شهرستان افتتاح و بهره برداری می‌شود، گفت: بهره برداری و افتتاح این پروژه ها همه به عظمت نظام و انقلاب است و خدماتی است که به یمن تفکر پاک حضرت امام(ره) در حال انجام است.

 

وی با اشاره به فرمایش امام صادق(ع) مبنی بر بهره مندی از دو نعمت، سلامت و امنیت، افزود: امنیتی که امروز ما داریم باید قدردان آن بدانیم.

 

مهدی کلاتی، رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر با اشاره به اینکه در این پروژه دو نیرو به صورت 24 ساعته فعالیت و ارائه خدمات خواهند داشت، افزود: با توجه به مشکلات مردم بخش جنگل و دغدغه مردم نسبت به مشکلات اورژانسی افتتاح این پایگاه یکی از نیازهای ضروری در این بخش بود.

 

وی با اشاره به اینکه روستای شعبه با توجه به دسترسی بیشتر و فراهم بودن شرایط زیر ساختی بهترین مکان جهت ایجاد پایگاه جاده ای بوده است، ابراز کرد: از هفت سهمیه پایگاه اورژانس جاده ای استان  امسال، شهرستان رشتخوار سهمیه دو پایگاه اورژانس جاده ای را دریافت کرده، که یکی از این پایگاه ها در روستای شعبه مستقر شده است.

 

انتهای پیام/