به گزارش صبح توس؛ در هفتمین روز از دهه مبارک فجر بیش از هفت طرح خدماتی، عمرانی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال در بخش جنگل شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

 

صبح امروز و در اولین مراسم افتتاحیه طرح ها در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، پایگاه اورژانس جاده ای روستای شعبه در بخش شهر جنگل شهرستان رشتخوار با اعتبار بالغ بر سه میلیارد ریالی با فهالیت دو نیروی فعال 24 ساعت جهت خدمت رسانی به مردم بخش جنگل آغاز به کار کرد.

در ادامه برنامه های امروز دفتر دهیاری روستای شعبه نیز با اعتباری بالغ بر 35 میلیون تومانی با 50 متر زیر بنا افتتاح و بهره برداری شد.

 

در ادامه مسئولین با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام توکلی، امام جمعه شهر جنگل دیدار و با حضور در مزار شهدای شهر جنگل، مزار شهدا غبار روبی و عطر افشانی شد.

 

در ادامه کلنگ پروژه ساخت ساختمان اداره مسکونی، برق بخش جنگل به زمین زده شد و پروژه تامین برق مسکن مهر احداث شبکه فشار متوسط شهر جنگل نیز با اعتبار بالغ بر 950 میلیون ریال افتتاح شد.

 

افتتاح پروژه های آسفالت معابر خیابان شریعین شرقی و غربی شهر جنگل نیز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 850 میلیون ریال از دیگر برنامه های امروز بود.

 

افتتاح مرکز یادگیری محلی شهر جنگل، و افتتاح و بهره برداری از پروژه آبرسانی کم فشار و لوله کشی با سطح زیر کشت 90 هکتاری در روستای کوده با هزینه 450 میلیون تومان از برنامه های هفتمین روز دهه فجر شهرستان رشتخوار بود.
 

انتهای پیام/