به گزارش صبح توس؛ ششمن روز از دهه مبارک فجر در بجستان با افتتاح هوشمند سازی مدرسه حاج احمد نقره شهربجستان کلید خورد و بعد از مراسم و برنامه های دانش آموزان این مدرسه، هوشمند سازی این مدرسه که به همت خیرین و با اعتباری بالغ بر 300 میلیون ریال صورت گرفته بود، افتتاح شد. مسئولان شهرستان بعد از افتتاح از میدان های ورزشی و ایستگاه مطالعه این دبستان دیدند کردند.

 

در ادامه برنامه های امروز مسئولان با حضور در روستای صلح آباد ساختمان 105 متری این دهیاری با اعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال افتتاح کردند در این مراسم که با حضور اکثری مردم روستای صلح آباد برگزار شد حسین اسدی معاون فرماندار به سیاست ها دولت در راستای تقویت بنیه روستاها پرداخت و از مشکلات آب شرب روستا صلح آباد گفت و نوید برطرف شدند این مشکل را طی سال آینده داد.

 

پروژه های سنگین شهرستان بجستان فردا با حضور مدیران استانی افتتاح خواهد شد که میتوان به افتتاح استخر(بیش از 9 سال مردم بجستان منتظر این رخ‌داد هستند)، ساختمان اداره برق و ساختمان پلیس راه که با اعتباری 27 میلیاردی( که برای همه مردم سوال است که چگونه برای 650 متر بنا 27 میلیارد ریال هزینه شده است) اشاره کرد و همچنین کلنگ گاز رسانی به روستاهای سردق، فخر آباد، منصوری و ابراهیم آباد از برنامه های دیگر در روز پنج شنبه بجستان است.

 

انتهای پیام/