علی گنجی مقدم در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ گفت: در راستای تقویت جبهه فرهنگی و رسانه ای انقلاب، برای چهارمین سال متوالی میزبان هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در این شهرستان خواهیم بود.

 

وی با بیان اینکه طی سال های اخیر آثار جشنواره مردمی عمار از 30 اثر به بیش از سه هزار اثر افزایش یافته است، ادامه داد: خوشبختانه از نظر کیفی، کمی و موضوعی به ویژه در بخش مستند رشد و توسعه بسیار خوبی را در جشنواره عمار سال جاری شاهد هستیم.

 

وی با بیان اینکه مردمی بودن جشنواره عمار صرفا یک شعار و عنوان نیست، افزود: این جشنواره از نظر موضوعی، فراگیری، مخاطب، تولیدکنندگان و حتی توزیع و اکران به معنای واقعی کلمه مردمی است.

 

وی با بیان اینکه حوزه امام زمان(عج) سپاه ناحیه قوچان همکاری بسیار خوبی در برگزاری هرچه باشکوهتر این جشنواره داشته است، خاطرنشان کرد: اکران آثار منتخب از شب گذشته در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قوچان آغاز و تا 19 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می توانند از ساعت 18 الی 21 به صورت رایگان برای تماشای این آثار حضور داشته باشند.

 

گنجی مقدم با بیان اینکه موضوعاتی همچون اقتصاد مقاومتی، مدافعان حرم، بیداری اسلامی، فتنه 88، استکبار ستیزی و نقد درون گفتمانی از مهمترین محورهای آثار منتخب و اکران مردمی در قوچان است، تصریح کرد: مستند قائم مقام و آقای دادستان دو اثر شاخص و پر مخاطب این جشنواره بوده که در قوچان نیز اکران خواهد شد.

 

مسئول اکران مردمی جشنواره عمار در قوچان در پایان گفت: شهروندان محترم برای تهیه و اکران آثار این جشنواره در محافل خصوصی و حتی روستاها می توانند به محل اکران مراجعه  پس از تکمیل فرم آثار در اختیار آنان قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/