به گزارش صبح توس ؛ غلامحسین پلگردی عصر امروز در نشست بصیرتی با بسیجیان و مردم روستای جغال ضمن یادآوری برخی از دستاوردهای انقلاب تصریح کرد: شهدای بسیاری جان خود را نثار کردند تا امروز این نظام به ثمر بنشیند و شاهد دستاوردهای بی شمار آن باشیم.

وی عنوان کرد: کشور ما پیش از انقلاب، زیر سلطه ابر قدرتهایی همچون آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی بود. شاه ایران و مردم آن عملا هیچ اراده ای در تصمیم گیری های مسائلی همچون انتخاب رئیس جمهور و نماینده مجلس نداشتند و تمام تصمیمات به دستور آمریکا و استکبار جهانی انجام می شد.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز عنوان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی این رویه کاملا تغییر کرده و شاهد هستیم مردم در کوچکترین مسائل از جمله انتخاب دهیار و شورای روستا و شهر تا نماینده مجلس و ریاست جمهوری و مجلس خبرگان نقش مستقیم دارند. مردم باید افتخار کنند به نظامی که همه تصمیم گیری های آن با مشارکت مردم انجام می گیرد.

پلگردی با اشاره به وجود امنیت سراسری و گسترده در سطح کشور گفت: امروز با تمام سنگ اندازی های دشمنان انقلاب در بحث راه اندازی هشت سال جنگ تحمیلی و فتنه های سال 78، 88 و فتنه اخیر که در دی ماه 96 اتفاق افتاد، با هوشیاری نیروهای نظامی و امنیتی توانسته ایم حرف اول امنیت و آرامش را در منطقه بزنیم، این در حالی است که اگر هر یک از این مسائل در کشور دیگری اتفاق می افتاد قطعا شاهد سقوط آن کشور بودیم.

وی افزود: روزگاری بهترین و پیشرفته ترین سلاح نیروهای نظامی اسلحه ژ3 و یا ام 1 بود که مهمات آن توسط آمریکا و انگلیس تامین می شد. اگر روزی مهمات به ما نمی رسید باید از آن سلاح به عنوان چوب دستی استفاده می کردیم، اما امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی پیشرفته ترین سلاح ها و موشک های منطقه، توسط نیروهای انقلابی کشور ساخته می شود که لرزه بر جان دشمنان اسلام انداخته است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز خاطر نشان کرد: با این وجود شاید در انقلاب کمبودهایی هم داشته باشیم که نباید آنها را به پای نظام جمهوری اسلامی بنویسیم، چرا که این کشور قانون اساسی دارد و تمام وظایف مدیران و مسئولان کشور به صراحت در آن تببین شده است، بنابراین اگر می بینید مردم از بعضی خدمات محروم و بی بهره هستند دلیلی جز ضعف و ناکار آمدی مسئولانی که متولی امر هستند ندارد.

پلگردی تشریح کرد: مقام معظم رهبری چند سالی است که در بیانات خود ضرورت اقتصاد مقاومتی را به مسئولین گوشزد می کنند، اما بعضی مسئولان این سخنان را به گوش نمی گیرند. همین مساله هم سبب بروز مشکلات اقتصادی شده و که اکثر قریب به اتفاق مردم را درگیر خود کرده است.

وی اذعان داشت: مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند و در تمام عرصه ها با حضور پر شور و حماسی خود این ایستادگی را به رخ دشمن می کشند، مسئولان هم وظیفه دارند با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و رسیدگی به مشکلات مردم، دین خود را نسبت به آنها ادا کنند.

پلگردی در پایان با تاکید بر حضور حداکثری مردم در روز بیست و دوم بهمن ماه خاطر نشان کرد: انشالله بتوانیم پرچم مقدس انقلاب را توسط دستان با کفایت مقام معظم رهبری به دست امام زمان برسانیم و با شرکت در راهپیمایی پر شور روز بیست و دوم بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار بزنیم.

انتهای پیام/