به گزارش صبح توس؛ عباس خواجه اورسجی رئیس فدراسیون کبدی ظهر امروز در جمع مدیران ورزشی اظهار کرد: باتوجه به برگزاری مراسم لیگ برتر بازخوردی که از مسئولین مسابقات به صورت روزانه اخذ شد همچنین سایر تیم ها و تشکر روسای هیئت‌های کبدی که در مسابقات تیم داشتند نشان می‌داد واقعا سطح میزبانی خیلی خوب بوده است.


وی افزود: برای نخستین بار است در برگزاری مسابقات اعتراضی نداشتیم و همه تیم‌ها از میزبانی خوب هیئت کبدی و اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی راضی بودند وحتی یک اعتراض از تیم ها ثبت نشد.

 

رئیس فدراسیون کبدی گفت: سطح مسابقات بالا بود و بازیکنان برای انتخاب در تیم ملی تلاش کردند.

 

وی افزود: به تازگی مدیریت هیئت تغییر کرده و در سایر سبک ها فعال شده است، بنابراین سال گذشته طی تفاهم نامه ای که منعقد شد مقرر شد تا مشهد، میزبان مسابقات آسیایی ۹۶ باشد.

 

خواجه اورسجی گفت: به دلیل مخالفت های صورت گرفته کنفدراسیون آسیا تاریخ مسابقات را تغییر داد و مسابقات در گرگان برگزار شد.

 

وی ضمن تأکید بر پیشرفت ورزش کبدی در خراسان رضوی، افزود: خراسان مهد کبدی است و زو و کبدی در خراسان ریشه دارد.

 

رئیس فدراسیون کبدی با اشاره به اینکه اردوی تیم ملی در مشهد در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: این اولین اردوی آمادگی تیم برای مسابقات آسیایی جاکارتا است.

 

وی ابراز کرد: برگزاری این اردو را در شهر مقدس مشهد به فال نیک می‌گیریم و کاروان اعزامی را با نام امام رضا(ع) راهی مسابقات آسیایی جاکارتا می‌کنیم.

 

انتهای پیام/