به گزارش صبح توس؛ علیرضا قامتی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت دهه فجر، اظهار کرد: در دهه فجر امسال 67 پروژه با اعتباری بالغ بر 796 میلیارد ریال افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه این شهرستان از نظر تعداد پروژه سومین شهرستان استان و از نظر اعتبار پروژه ها چهارمین شهر استان در دهه فجر می باشد، ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده 53 پروژه با اعتباری بالغ بر 443 میلیارد ریال افتتاح و 14 پروژه با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال کلنگ زنی خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: این پروژه ها در قالب 16 دستگاه اجرایی بوده و بیشترین پروژه ها متعلق به شرکت گاز، جهاد کشاورزی، دهیاری ها و شهرداری، مخابرات، دانشگاه صنعتی و شبکه دامپزشکی است.

 

قامتی با اشاره به نقش رسانه در دوران انقلاب، خاطرنشان کرد: نقش بی بدیل و پررنگ رسانه در دوران انقلاب انکار ناپذیر است و قبل از انقلاب نیز هدایت گری افکار عمومی از طریق رسانه ها آغاز شده بود.

 

رئیس شورای اداری قوچان تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در سطح جامعه؛ اما کماکان ملت بزرگ ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعتقاد و باور دارند.

 

وی با اشاره به بحران آب و تغییرات اقلیمی در قوچان گفت: طی سال های گذشته بیش از 75 کیلومتر لوله گذاری در بخش کشاورزی انجام شده و بیش از 15 هزار هکتار از اراضی کشاورزی و باغات این شهرستان تحت پوشش این طرح قرار گرفته و خوشبختانه توانسته ایم در بخش کشاورزی حدود 40 درصد میزان بهره وری را افزایش بدهیم.

 

انتهای پیام/