بهروز استیری در گفت و گو با صبح توس؛ با بیان اینکه دستگاه های اداری و نهادهای دولتی مستقر در سبزوار بابت عوارض نوسازی و همچنین عوارض پسماند 63میلیارد ریال بدهی پرداخت نشده به شهرداری سبزوار دارند، اظهارداشت: پرداخت این بدهی ها از سوی سازمان های و نهادها می تواند ادامه فعالیت عمرانی و خدماتی را سرعت ببخشد.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات مالی شهرداری ها بدهکاری سازمان های دولتی به این نهاد مردمی است، تصریح کرد: از آنجایی که رقم این بدهکاری ها بسیار بالاست، عدم پرداخت بدون شک در روند اجرای پروژه های عمران شهری تاثیر گذار است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سبزوار با بیان اینکه انتظار از ادارات و نهادها همکاری برای تسریع و تسهیل خدمات رسانی به مردم است، عنوان کرد: متاسفانه برخی ادارات در پرداخت معوقات خود سهل انگاری می کنند و با اینکه بارها به آنها اخطار داده شده؛ اما توجهی به پرداخت عوارض خود ندارند.

 

استیری همچنین به تذکرات چندین باره شهرداری به این ادارات در خصوص پرداخت بدهی اشاره کرد و افرود: در صورت عدم پرداخت به موقع، شهرداری ناگزیر است از راه های قانونی در وصول مطالبات خود اقدام کند.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سبزوار با اشاره به ایام دهه مبارک فجر گفت: مدیران محترم ادرات از فرصت ایام مبارک دهه فجر بهره برده و بدهی خود را پرداخت کنند.

 

انتهای پیام/