به گزارش صبح توس؛ سردار حسینعلی یوسفعلی زاه امروز در مراسم گرامیداشت دهه فجر در جمع مردم سبزوار با بیان اینکه این انقلاب به برکت انفاس قدسی امام(ره) و ایثار ملت قهرمان ایران به دست آمده است، اظهارداشت: تلاش و مجاهدت های ایثارگران و وحدت و انسجام ملت مبارز باعث شد تا رژیم شاهنشاهی با تمام وابستگی اش به غرب و آمریکا از بین برود.

 

وی با بیان اینکه برخی سعی در تطهیر جنایت های رژیم پهلوی داشته و به دنبال این هستند که خدمات واهی برای حکومت شاهنشاهی بسازند، ادامه داد: این اقدامات در راستای دشمنی با اسلام و نظام اسلامی بوده و هدف کم رنگ نشان دادن دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

 

مشاور فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به اینکه از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب تاکنون این کشور حتی ساعتی رابدون مکر و حیله دشمنان پشت سرنگذاشته است، ادامه داد: علاوه بر دشمنی استکبار و ایادی آن برخی ناهلان داخلی و نفوذی ها نیز اقدام به حرکات خرابکارانه و سنگ اندازی در راه پیشرفت کرده اند.

 

یوسفعلی زاده با بیان اینکه متاسفانه برخی از افراد در لباس خادم به جمع آوری رای از مردم اقدام و هنگامی که به منصب دست می یابند به کشور خیانت می کنند، تصریح کرد: مردم باید با شناخت کامل در انتخاب افرادی کوشا باشند تا این افراد به خوبی از نعمت انقلاب محافظت کند.

 

مشاور فرمانده سپاه امام رضا(ع) در ادامه به نقشه های دشمن برای از بین بردن ارزش های اسلامی و انقلابی اشاره کرد و افزود: در چند سال اخیر دشمن سعی کرده تا با تبلیغات منفی جای جلاد و شهید و جای خادم و خائن را عوض کند.

 

وی با بیان اینکه آمریکایی ها هرگاه صدای آشوب از این کشور برخیزد بلافاصله در صدد حمایت از آن برمی خیزند، عنوان کرد: هنوز از شرور خواندن ملت ایران دیری نگذشته که در آشوب های اخیر برای ملت ما اشک تمساح ریختند و از آشوب گران حمایت کردند.

 

انتهای پیام/