به گزارش صبح توس؛ سید جواد حسینی معاون اجتماعی سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی در جلسه شورای اداری شهرستان باخرز به مناسبت دهه مبارک فجر در سالن اجتماعات آموزش‌وپرورش برگزار شد، با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: اغتشاشات اخیر درس مهمی برای همه ما مسئولین بود و آن اینکه باید جمعه را مانند نورافکن ببینیم. ما نتوانستیم به‌خوبی برای برکات نظام و انقلاب را به مردم بیان کنیم و همین موضوع موجب شده تا خیلی از مردم از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی غافل بمانند.

معاون اجتماعی سیاسی امنیتی استانداری خراسان رضوی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: محوری‌ترین شعار مردم در زمان انقلاب, شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و این شعار به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی تبدیل‌شده است. کسب رتبه اول دنیا در سرعت رشد علمی، قرار گرفتن در زمره ۱۰ کشور اول دنیا در حوزه‌های فناوری، نانو، ژنتیک، پزشکی، نظامی، توان موشکی، تأسیسات نیروگاهی و سدهای بتونی از دیگر دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران

حسینی به برنامه‌های دهه فجر ۹۶ در خراسان رضوی اشاره کرد و اظهار داشت: امسال شاهد بهره‌برداری از ۱۵۸۷ پروژه بااعتبار ۳۸۵۷ میلیارد ریال در سطح استان هستیم که نسبت به سال قبل ۲۰۰ درصد رشد نشان می‌دهد. دولت به دنبال از بین بردن محرومیت مطلق در جامعه است که حفظ اشتغال موجود، افزایش ظرفیت‌های اشتغال‌زایی، رشد صنعت و تولید و افزایش سه برابری یارانه اقشار تحت حمایت نهادهای حمایتی از مهم‌ترین راهکارهای دولت برای رسیدن به این هدف است.

حل مشکل بیمارستان باخرز، تکمیل ساختار اداری و کمک به بخش کشاورزی از دیگر وعده‌های حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان باخرز بود.

 

انتهای پیام/