محسن سردار در گفتگو با صبح توس؛اظهار کرد: مسابقات کشتی باچوخه خراسان رضوی با حضور پهلوانان نامدار این رشته ورزشی در سالن ورزشی شهید قره‌خانی در قالب جام دهه فجر کلات در دو روز برگزار شد.

 

وی افزود: ۹۵ کشتی‌گیر در قالب ۱۴ تیم از استان خراسان رضوی حضور داشتند که در اوزان منهای ۶۶، منهای ۷۴، منهای ۸۴، منهای ۹۶ و به اضافه ۹۴ با یکدیگر رقابت کردند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان کلات تصریح کرد: این مسابقات در دو روز برگزار شد و ۹۵ کشتی‌گیر به صورت دو حذفی به مسابقه پرداختند.

 

وی افزود: این مسابقات که با استقبال ورزشکاران آغاز شده بود امروز با معرفی تیم‌های برتر و نفرات برتر هر وزن مشخص شدند که در رده تیمی تیم کلات با ۵۹ امتیاز اول شد و قوچان با ۳۴ امتیاز دوم و مقام سوم نیز به تیم چناران با ۲۵ امتیاز رسید.

 

سردار گفت: در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم حمید سلمانیان در رده اول، مرتضی رستگار رده دوم و حسن موسی‌زاده در جایگاه سوم قرار گرفت که هر سه این ورزشکاران از شهر قوچان بودند.

 

وی افزود: در وزن منهای ۷۴ کیلوگرم سجاد تیموری از قوچان اول، علی احودی از کلات دوم و صمد کیانی از کلات در رده سوم قرار گرفتند، همچنین در وزن منهای ۸۴ توحید نوایی از درگز اول، محمدحسین احمدزاده از کلات دوم و مسعود قوی بازو از کلات سوم شدند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان کلات اابراز کرد: در وزن منهای ۹۶ کیلوگرم روح‌الله خلیلی از کلات مقام اول، مهران مختاری از کلات مقام دوم و سعید نوایی از درگز سوم شدند و در وزن مثبت ۹۶ کیلوگرم جواد محجوب از چناران اول، علیرضا بهرامی از کلات دوم و امین جعفرزاده از چناران در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

انتهای پیام/