به گزارش صبح توس؛ در سومین روز از دهه مبارک فجر همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب در این شهرستان به صدا درآمد و 5 پروژه عمرانی خدماتی در این روز افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

صبح امروز زنگ انقلاب به صورت نمادین طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان در مدرسه دخترانه آمنه نواخته و تمثال مبارک امام خمینی(ره) گلباران شد.

 

 

 

 

افتتاح پروژه های بخش انابد

در ادامه مسئولین شهرستان با حضور در بخش انابد بردسکن نسبت به افتتاح پروژه های این بخش اقدام کردند.

 

افتتاح و بهره برداری از روکش آسفالت گرم محور بردسکن - انابد به طول 11 کیلومتر و با اعتبار 1 میلیارد تومان که کارفرمایی این پروژه را اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بردسکن برعهده داشته است.

  

افتتاح مدرسه 6 کلاسه مرحوم سید مهدی حسینی نژاد روستای ابراهیم آباد پروژه دیگری بود که  با اعتبار 600 میلیون ریال (400 میلیون ریال خیر محترم پدر مرحوم سید مهدی حسینی نژاد ،100 میلیون ریال دهیاری و شورای اسلامی روستا و 100 میلیون ریال از محل اعتبارات آموزش و پرورش) افتتاح شد.

 

                  

 

آسفالت چند خیابان و کوچه های تعریض شده شهر انابدبا اعتبار بیش از 6 میلیارد ریال پروژه دیگری بود که توسط مسئولین شهرستان بردسکن افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

در این مراسم برات علی نیا فرماندار بردسکن سخنان خود گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شوذ که خود مردم برای دستیابی به این امکانات و این پروژه ها جشن بگیرند و حضور مردم مناطق برخوردار از این پروژه ها باید صورت گیرد.

 

وی گفت: باید تمامی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط رسانه ها مخصوصا اصحاب خبر تبیین و اطلاع رسانی شود.

 

در پایان برنامه های سومین روز از دهه مبارک فجر خانه مددجویان دو معلولی بهزیستی با اعتبار 400 میلیون ریال و پایگاه مقاومت بسیج شهیدان صادقی انابد افتتاح و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/