رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به خطاهایی روی بازیکنان در بازی با تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: در دقیقه 15 گلر آنها با شدت فراوان روی سعید صادقی خطا کرد که باید اخراج می‌شد؛ اما این اتفاق نیفتاد و در آن سو بازیکن ما با دو خطا اخراج می‌شود.

 

وی افزود: تصاویر بازی را ببینید که مدافع ما چگونه اخراج شده است در حالی که دروازه‌بان حریف با شدیدترین خطا اخراج نشد آیا این تبعیض نیست؟!.سرمربی پدیده گفت: من همه حرفم روی اشتباهات تأثیرگذار است تیم ما مشکل دارد ولی واقعاً نمی‌دانم در مورد اتفاقات خارج از مستطیل سبز چه بگویم، بازیکنان من بی‌انگیزه شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه چنانچه از شرمندگی بازیکنانم نبود نیم‌فصل از این تیم می‌رفتم، افزود: این امتیازاتی که نیم‌فصل اول گرفتیم از جای دیگری نبوده و همین بازیکنان بودند که در تیم ما بازی می‌کردند.

 

مهاجری تصریح کرد: وقتی معین عباسیان می‌گوید پول ندارم و ذهنش درگیر است طبعاً این بازیکن مثل یک بازیکن مرده می‌شود؛ اما باز هم می‌گویم هنوز دیر نشده و کاری کنیم حداقل از اعتبار و آبرویمان محافظت کنیم.


وی افزود: کادر فنی باید فکر و ذهنش روی مسائل فنی باشد؛ اما ما دائم به دنبال رفع و رجوع مشکلات مالی هستیم.

 

سرمربی پدیده ضمن اشاره به کسر شش امتیاز، اظهار کرد: در نیم‌فصل شش بازیکن ما را می‌خواستند که آنها نرفتند و همه اینها ایستادند و در تیم فعالیت کردند.وی ابراز کرد: ما زیرمجموعه شرکت پدیده مادر هستیم وقتی آنها توجهی ندارند و پول نمی‌دهند، چه می‌توانیم بکنیم امسال بازیکنان بزرگی گرفتیم و بازیکن بزرگ پول می‌خواهد.

 

انتهای پیام/