به گزارش صبح توس؛ حسن اتحاد در مراسم به صدا درآمدن زنگ انقلاب در دبیرستان نمونه دولتی دخترانه حجاب برگزار شد با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: بازی که امام رحمت الله در سال ۴۲ بر قلب مردم ایران نشان در ۲۲ بهمن ۵۷ به ثمر رسید و این نهال با آبیاری خون هزاران شهید به درخت تنومند انقلاب اسلامی تبدیل شد که در دنیا افتخار آفرینی می کند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باخرز افزود: انقلاب اسلامی ایران به راحتی به دست نیامده و خون افراد زیادی از قشر های مختلف مردم برای به محقق شدن انقلاب، به زمین ریخته شده است و همه ما وظیفه داریم قدردان خون شهیدان باشیم.


اتحاد اضافه کرد: چنانچه این انقلاب ۴۰ ساله شده به واسطه همین حضور و ایستادگی مردم و از جان گذشتگی شهدا بوده است و امروز همه مردم ایران از همه قشرهای مختلف با تمام وجود پای انقلاب و آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایستاده اند. انقلاب اسلامی ایران در طول چهار دهه از عمر خود با فراز و نشیب‌های بسیاری روبرو بوده است و از همه آنها به سلامت عبور کرده است و برای حل مشکلات فعلی در کشور باید همه مردم و مسئولین باید دست دست هم بدهند تا مشکلات حل شود.

 

انتهای پیام/