به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت السلام مصطفی دامن پاک امام جمعه موقت تربت جام امروز در مصلی الغدیر با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: دهه فجر فرصتی است که دستاوردهای انقلاب در ابعاد سیاسی، اجتماعی ، فرهنگی و نظامی مورد توجه قرار گیرد و رصد کردن همه مسئولان توسط مردم یکی از برکات انقلاب است.

حجت الاسلام دامن پاک با اشاره به راهی که انقلاب پیموده افزود: مردم ایران انقلاب را از مسیری پر حادثه گذرانده و برای ادامه مسیر انقلاب و آرمان های مقدس امام و شهیدان راهی جز پیروی از منویات مقام معظم رهبری نداریم.

وی دستاوردها انقلاب را بی شمار دانست و تصریح کرد: یکی از بالاترین دستاوردهای انقلاب عنایت ویژه حضرت ولی عصر (عج) و سکان داری انقلاب بعد از امام راحل که خطرناک تر از دوران رهبر کبیر انقلاب بود که فتنه های دشمن را خنثی کرد رهبری آیت الله سید علی خامنه ای بود.

امام جمعه تربت جام با اشاره دستاورد نظامی کشور بعد از انقلاب بیان داشت: سیستم دفاعی و موشکی که باعث اقتدار نظام و دلگرمی مظلومان عالم شده و رعب و وحشت در دل دشمنان انداخته است قابل مذاکره کردن نیست.

حجت الاسلام دامن پاک با اشاره به نقش رهبری در تداوم انقلاب اسلامی ابراز داشت:حاکمیت انقلاب اسلامی در دوران امام خمینی و رهبری از مسیر خود منحرف نشده و با حضور همیشه مردم راهش را ادامه می دهد.

وی با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری نسبت به ساخت بمب هسته ای یاد آور شد: ساخت بمب از دیدگاه مقام معظم رهبری و مراجع حرام است و هم راهی ملت های مظلوم با انقلاب اسلامی به تنهایی یک بمب اتم است.

با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاطر نشان کرد: مردم انقلابی ایران با شرکت گسترده و باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه دیگری را خلق خواهند کرد و به آمریکا ونوکرشان در منطقه خواهند فهماند که در ایران مردم تصمیم گیرنده هستند و تصمیمات کاخ سفید جایگاهی در این کشور انقلابی ندارد.

انتهای پیام