به گزارش خبرنگار صبح توس؛ ایام الله دهه مبارک فجر بهانه ای شده است تا فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی شهرستان جغتای، برخی خدمات و محصولات خود را به نمایش گذاشته و به افکار عمومی این شهرستان معرفی کنند.

 

در همین راستا مسئول بسیج سازندگی سپاه جغتای، صبح امروز با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: نمایشگاه عرضه محصولات و خدمات اقتصاد مقاومتی شهرستان جغتای با همکاری جهاد کشاورزی جغتای، سپاه و بسیج جامعه پزشکی جغتای برپا می شود.

 

وی تشریح کرد: این نمایشگاه همزمان با دهه مبارک فجر و از 15 تا21 بهمن ماه سال جاری در محوطه اداره ورزش و جوانان شهرستان جغتای به عرضه و معرفی دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی، دامداری، صنایع دستی و هنری می پردازد.

 

مسول بسیج سازندگی جغتای افزود: معرفی و فروش محصولات کشاورزی نظیر انواع خشکبار، داروهای گیاهی و برخی مواد غذایی در کنار انجام برخی خدمات پزشکی رایگان نظیر تست قند و فشار خون توسط تیم بسیج جامعه پزشکی از جمله بخش های این نمایشگاه خواهد بود.

 

وی یادآور شد: دوخت رایگان چادر برای بانوان توسط اعضای بسیج خواهران حوزه حضرت آسیه(س) و ارائه مشاوره در زمینه مشاغل خانگی و کشت و پرورش انواع داروی گیاهی توسط کارشناسان از دیگر بخش های این نمایشگاه خواهد بود.

 

انتهای پیام/