محمد رضا سعیدی در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به موارد و صحبت هایی در مورد واحد بانجی جامپینگ مجموعه گردشگری چالیدره طرقبه، اظهار کرد: مجموعه چالیدره بهره بردار را ملزم به اخذ مجوزهای لازم کرده است.

 

وی با بیان اینکه مراحل اخذ پروانه پیشروی هایی داشته است، افزود: نظارت کامل در ارتباط با این مجمومه در قالب بازدیدهای متعدد صورت می گیرد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه- شاندیز گفت: فعلا واحد بانجی جامپینگ چالیدره طرقبه در مرحله بهره برداری آزمایشی است و در حال تکمیل پروانه و مجوز کمیسیون ماده5 امور باشگاه ها است.

 

وی افزود: اینکه بایستی از ارگانی مجوز دریافت کند قطعی است و در این مسیر بحث استاندارد لحاظ می شود تا امنیت مردم و استفاده کنندگان از این مجموعه به خطر نیفتد.

 

سعیدی با اعلام اینکه تا به امروز آسیب دیدگی از این وسیله نداشته ایم، تصریح کرد: ورزش بانجی جامپینگ زیر مجموعه هیئت انجمن ورزش های هوایی شهرستان طرقبه- شاندیز محسوب می شوند.

 

وی افزود: مجوزها در این زمینه حداقل دو ساله صادر می شود و تا پنج سال قابل تمدید است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه- شاندیز گفت: در بازدیدهای صورت گرفته مشکلی در سازه و وسایل این ورزش در مجووعه چالیدره ملاحظه نشده است و تمام استانداردهای شرکت سازنده را داراست.

 

وی افزود: مراحل مجوز بهره برداری استفاده از بانجی جامپینگ مجموعه چالیدره در حال طی شدن است و تا آن زمان به دلیل استاندارد بودن سازه در وضعیت بهره برداری آزمایشی قرار دارد و می تواند استفاده داشته باشد.

 

سعیدی اظهار کرد: نهایتا صدور مجوز به شرط تکمیل بودن پرونده بین دو تا سه ماه به طول خواهد انجامید.

 

انتهای پیام/