هادی ایزدی در گفتگو با صبح توس؛اظهار کرد: یکی از پروژه های اشتغال زایی گناباد که می تواند سهم مهمی در این خصوص داشته باشد، پروژه کاشی این شهرستان است.

 

وی افزود: در حال حاضر به این پروژه ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که مبلغ هفت میلیارد آن در هفته گذشته بود که با این تسهیلات امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی این کارخانه باشیم.

 

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت گناباد گفت: میزان اشتغال مستقیم در بخش صنعت و معدن سه هزار و ۶۱۸ نفر است که با احتساب اشتغال بخش تجارت به رقم هشت هزار و ۶۲۶ نفر بر اساس آمار تامین اجتماعی می‌رسد که در مجموع ۳۳ درصد اشتغال شهرستان را به خود اختصاص داده است.

 

وی با اشاره به تسهیلات ارائه شده به واحدهای مختلف، تصریح کرد: سال گذشته ۱۹ میلیارد تومان در قالب ۲۲ طرح و واحد صنعتی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است و در سال جاری از ۲۸.۸ میلیارد تومان در قالب ۲۶ طرح و واحد صنعتی مصوب شده که تاکنون ۱۵.۵ میلیارد آن پرداخت شده است.

 

ایزدی خاطرنشان کرد: در سال ۹۶ از محل تسهیلات توسعه روستایی سه طرح به مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان معرفی که تاکنون مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شده و از محل تسهیلات تبصره ۱۸ نیز ۱۰ طرح کوچک تولیدی و صنفی به مبلغ یک میلیارد تومان با اشتغال ۲۳ نفر به کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان معرفی شده‌اند.

 

انتهای پیام/