به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام علی اصغر امینی در خطبه های این هفته خود به ششم بهمن ماه سال 1360 اشاره کرد و گفت: حضور آگاهانه مردم و همکاری آنان با نیروهای نظامی کشور باعث شد که منافقان با آن همه برنامه ریزی و در اختیار داشتن سلاح های پیشرفته نتوانند به اهداف خود برسند و این اقدام باعث شد که این گروه منحرف برای همیشه کشور را ترک کنند.

 

وی به دوازدهم بهمن ماه در هفته جاری و آغاز جشن های دهه مبارک فجر اشاره و از نماز گزاران خواست تا این برنامه ها با ایام فاطمیه مطابقت داشته و حرمت این ایام حفظ شود.

 

حجت الاسلام امینی در ادامه خطبه ها و با توجه به ماه بهمن و نزدیک شدن به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به اقدامات عده ای سلطنت طلب در فضای مجازی اشاره کرد و گفت:عده ای سلطنت طلب در فضای مجازی میخواهند چهره منفور شاه را مثبت جلوه دهند که مردم نباید فریب این افراد را بخورند.

 

وی افزود: باید مردم هوشیار باشند و تاریخ را مطالعه کنند تا به کارهای ظالمانه شاه که الان دارند او را به عنوان دلسوز کشور و مردم معرفی میکنند پی ببرند، باید افرادی که آن زمان را تجربه کرده اند برای نسل سوم و چهارم انقلاب تشریح کنند که چه بر سر مملکت میگذشته است.

 

امام جمعه بردسکن بخشی از کارهای پلید شاه ایران در زمان حکومتش را برای نمازگزاران عنوان کرد و گفت: تصویب کاپیتولاسیون، وجود فساد در دربار، عدم توجه به محرومین کشور، بها دادن به ایادیان استکبار و نوکری برای آنان و حمایت بی چون و چرا از اسرائیل گوشه ای از خیانت های شاه ایران در عصر خود بوده است

 

انتهای پیام/