به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام ایزدی در نماز جمعه این هفته شهر طرقبه که در محل مصلی این شهر برگزار شد با اشاره به مناسبت های هفته از جمله سالروز حماسه مردم آملْ، سالروز تحصن روحانیون در دانشگاه تهران در اعتراض به دولت بختیار، سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) و سالروز بازگشت پرافتخار امام خمینی(ره) به ایران گفت: دولت بختیار و عوامل استکبار تلاش داشتند امام(ره) به ایران نیاید و در راه حوادثی را بوجود آورند؛ اما اراده و حضور این مردم بی بدیل موجب شد خداوند اراده خودش را غالب کند.

 

وی با بیان اینکه بر اساس روایات جهاد مایه عزت اسلام است، افزود: عزت مسلمانان پس از انقلاب اسلامی افزایش یافت.

 

امام جمعه طرقبه اظهار کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی بسیار است و بر اساس فرموده امام(ره) همه بدبختی ها از آمریکا و اسرائیل است و لذا موجب شد هیمنه دشمن فروشکند.

 

وی افزود: با انقلاب اسلامی تمام نیروهای مقاومت اسلامی در غزه و لبنان ماشین جنگی اسرائیل به زانو درامده است و امروز بر اساس تفکر امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی عزت را به کشورهای دیگر نیز صادر کرده است.

 

حجت الاسلام ایزدی حماسه مردم آمل نمونه ای از این عزت مردم ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: مردم شهر هزار سنگر مقابل توطئه های دشمن و تجزیه کشور ایستادگی کردند.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی کاملا با تجربه شده است و سال 96 موعد قدرت نمایی جمهوری اسلامی است.

 

امام جمعه طرقبه خاطرنشنان کرد: بر اساس نظر اندیشکده های غربی نیز جمهوری اسلامی در منطقه و محور مقاومت پیروز میدان بوده است  و داعش سرزمین های حکومتی خودش را از دست داد.

 

وی افزود: اسلام امت واحده هستند و بایستی مراقب توطئه های دشمن باشیم چراکه دشمن با حرکت به سمت اضمحلال توطئه های بزرگ تری را در دستور کار قرار می دهد.

 

انتهای پیام/