به گزارش صبح توس؛ حسین محمودی رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ظهر امروز در جمع ورزشکاران گفت: جواد محجوب جودوکار چنارانی در آخرین روز رقابتها به میدان رفت و با راهیابی به دیدار پایانی مسابقات موفق به کسب نشان نقره شد.
وی افزود: محجوب در گام نخست جودوکار مراکشی را در 46 ثانیه شکست داد و در دومین مبارزه خود نایب قهرمان پیکارهای قهرمانی قاره آفریقا از کشور مصر را با ضربه فنی پشت سر گذاشت.
رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی اظهار کرد: ملی پوش شایسته جودو ایران در مرحله یک چهارم نهایی قهرمان روسی سال 2015 جوانان جهان را در 46ثانیه ضربه فنی کرد و راهی نیمه نهایی شد و در این مرحله با شکست جودوکار رومانیایی فینالیست شد.
وی افزود: محجوب در مسابقه نهایی با مبارزه ای نزدیک نتیجه را به الکساندر گوردینکو، جودوکار عنوان دار اوکراینی واگذار کرد و به عنوان نائب قهرمانی نخستین مرحله رقابتهای گرند پری 2018 بسنده کرد.
محمودی تصریح کرد: علی قلی پور، دیگر جودوکار جوان خراسان رضوی نیز در روز نخست این رقابتها به میدان رفت و در گام نخست رقابتهای وزن منهای 60 کیلوگرم که 31 جودوکار جهان در آن حضور داشتند مغلوب یک جودوکار اسپانیایی شد و از دور مسابقات کنار رفت.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی گفت:نشان نقره وزن به اضافه 100 کیلوگرم مسابقات جودوی گرند پری (جایزه بزرگ) تونس توسط ملی پوش کسب شد

انتهای پیام/