به گزارش صبح توس؛ سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز ظهر امروز در جمع مدیران آموزشگاه های مدارس شهرستان ضمن اشاره به وضعیت کمبود مدرسه و کلاس درس در شهرستان طرقبه شاندیز، گفت: ۲۵۰۰ متر مربع زمین برای ساخت مدرسه در اراضی مسکن مهر شاندیز اختصاص یافته است.

 

وی افزود: بر اساس مصوبه شورا مقرر شد کارگروهی تخصصی تشکیل شده و ادارات و ارگان های ذیربط با همکاری یکدیگر برای رفع مشکل کمبود فضای آموزشی طرح هایی آماده و اجرا کنند.

 

فرماندار طرقبه- شاندیز با بیان اینکه با همکاری شهرداری محترم طرقبه، بنا شد کار تکمیل پروژه استخر طرقبه ادامه پیدا کند بر مستندسازی املاک آموزش و پرورش شهرستان تأکید داشت و افزود: خواستار تسریع در روند گرفتن سند برای املاک آموزش و پرورش شهرستان هستیم و از ادارات ذیربط نیز درخواست همکاری بیشتر در این امر را داریم.

 

وی افزود: اداره کل نوسازی مدارس استان آمادگی دارد برای ساخت یک واحد مدرسه نه کلاسه در مسکن مهر شاندیز اقدام کند.

 

حسینی با بیان اینکه متاسفانه از مجموع ۱۴۰ ملک آموزش و پرورش، کار مستندسازی ۱۸ مورد از این املاک انجام شده است خاطرنشان کرد: خواستار تسریع در تحویل زمین آموزشی اختصاص یافته در مسکن مهر هستیم.

 

وی کار مستندسازی املاک در شهرستان طرقبه شاندیز را دارای حساسیت ویژه دانست و از مسئولین امر خواستار توجه ویژه و کمک به آموزش و پرورش برای تسریع و تکمیل و تحویل سندهای املاک شد.

 

انتهای پیام/