به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با دعوت مردم به تقوای الهی گفت: مردم انقلابی ایران رشید، وفادار،با بصیرت ، دشمن شناس، زمان شناس ودر لحظه تصمیمات دشمن را خنثی می کند و مقام معظم به این ملت تکیه دارد و به خوبی با مشکلات آنها آشنا هستند.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به ویژگی های مردم انقلابی ایران افزود: مردم ایران تفکر انقلابی، شیعی، متکی به عقل و منطق، پاسدار خون شهیدان، دوستدار نظام و پیرو رهبران بی بدیل و بی نظیر خود هستند.

وی تصریح کرد: اگر مدیری در انجام وظایف و حق مردم کوتاهی کند حسابش از نظام جداست و مردم جداگانه با برخورد خواهند کرد.

امام جمعه تربت جام با اشاره به مشکلات اساسی مردم خاطر نشان کرد: مردم با دو مشکل اساسی دشمن مکار و ثروتمند و مدیرانی که به دنبال دعواهای ساختگی سیاسی مواجه هستند که می طلبد مدیران نظارت را تقویت و با هوشیاری زخم ها را درمان کنند.

حجت الاسلام طاهری تاکید کرد: برخی مدیران و مردم تزکیه نشده اند و تبعیض و اشراف گری در میان آنها بیداد می کند و به فکر نجات انسان های گرفتار و سرپرست های فقیر خانوار ها نیستند.

وی عنوان داشت: ثروت مردم توسط صندوق و موسسه های مالی و اعتباری غارت شده است آنان باید بدانند مردم هر مانعی را از سر راه بر میدارند و هرگز از مسیر امام ، رهبری، شهدا و مکتب جدا نخواهند شد.

امام جمعه تربت جام بیان داشت: هر مسئولی که بخواهد تبعیض قائل شود موجب افت چرخه نظام می شود و ملت با هوشیاری مدیران را تعقیب می کنند و اگر مدیران بخواهند عزیز باشند باید در مسیر مردم حرکت کنند.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به تفاوت جسمی و زیستی زن و مرد خاطرنشان کرد: زن و مرد باید بداند بین آنها تفاوت های جدی وجود دارد و لازم است یکدیگر را به خوبی بشناسند و درک کنند اگر این گونه نباشد نمی توانند زندگی خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: این یک باور غلط است که زن بخواه کارهای مردانه انجام دهد و اگر شرایط یکدیگر را بدانند بهتر می توانند با هم تفاهم و تعامل داشته باشند.

انتهای پیام/