به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمد سلیمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سبزوار بابیان اینکه باید حضور در فضای مجازی به‌گونه‌ای باشد که دشمن به‌راحتی نتواند از آن سوءاستفاده کند اظهار داشت: متأسفانه استفاده از پیام‌رسان‌های خارجی که زیر نظر رژیم جعلی اسرائیل نیز کنترل می‌شود فضا را برای سو استفاده دشمنان محیا کرده است.

 

وی بابیان  اینکه در اغتشاشات اخیر دشمن با استفاده از دروغ‌پردازی‌های یک کانال تلگرامی کشور را به آشوب کشاند تصریح کرد: برای جلوگیری از فعالیت این کانال و شبکه مجازی که باعث بروز بسیاری ناآرامی در کشور شده است عده‌ای مخالفت می‌کنند.

 

سلیمانی در ادامه به سالروز فرار شاه و همچنین ظلم‌هایی که وی در خصوص ملت رواداشت اشاره کرد و افزود: شکل‌گیری هیئت‌های موتلفه اسلامی در این ایام و در پی ظلم بی‌حد شاه ایجاد شد که بعدها با رهنمودهای امام خمینی(ره) یک گروه واحد شده و نقش مؤثری در مبارزات انقلاب اسلامی داشتند.

 

امام‌جمعه موقت سبزوار با اشاره به در پیش بودن ولادت پیام‌آور عاشورا ایشان را اسوه صبر و استقامت دانستند و تأکید کردند: فداکاری‌های حضرت زینب (س) باعث شد تا پیام عاشورا در گوش تاریخ ماندگار شود.

 

وی همچنین در ادامه به سالروز هوای پاک اشاره کرد و افزود: این نعمت الهی باید به‌گونه‌ای حفظ شود که در سال‌های آینده حسرت داشتن آن ایجاد نشود.

 

انتهای پیام/