به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز در نشست مشترک با فرماندار شهرستان گناباد اظهار کرد: براساس توصیه های رهبر معظم انقلاب در خصوص تعامل بین دستگاه های مختلف توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران ما نیز این مهم را در دستور کار قرار داده ایم.

 

وی افزود: از ورود بنده به اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی سعی کرده ایم در این اداره کار سیاسی صورت نگیرد.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: بحث اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران از اولویت های برنامه ما است و سعی کرده ایم طی طرح برنامه ریزی شده ای مشکل انها را رفع کنیم ولی در حال حاضر در استان خراسان رضوی پنج هزار فرزند شهید و ایثارگر بیکار داریم که شامل هزار فرزند شهید و چهار هزار فرزند ایثارگر بیکار می شود.

 

وی با اشاره به اقداماتی که باید در حوزه اشتغال انجام شود افزود: برنامه ای داریم در مرحله اول گردهمایی ایثارگران را برگزار کنیم تا از مشکلات آنها مطلع شویم و در مرحله بعد جلسات ستاد شاهد با محوریت وضعیت تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان را برگزار کنیم و یکی دیگر از برنامه های ما برگزاری جلسه اشتغال شهرستان ها با موضوع اشتغال فرزندان شهید و ایثارگر است.

 

حجت الاسلام معصومی تصریح کرد: در شهرستان گناباد ۳۳۰ گلزار شهید داریم که تعداد ۱۹۰ گلزار بهسازی شده و مابقی نیز در دست اقدام می باشد که پس از بهسازی تحویل شهرداری ها و دهیاری ها برای بهره برداری ها خواهد شد.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در سال گذشته بنیاد شهید خراسان در ساخت و ساز و تجهیز هیچ بودجه ای نداشته که با پیگیری های لازم این مهم در بودجه ۹۷ تحقق پیدا کرده است.

 

انتهای پیام/